Екс-керівника “Київенергохолдингу” затримали з іменним годинником від Путіна (ОНОВЛЕНО)

zapysatyПрокуратура Києва разом з Національною поліцією та СБУ в рамках справи про розтрату державних коштів в особливо великому розмірі затримала екс керівника Київенергохолдингу Юрія Бондаря.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

За словами Луценка, Бондар причетний до відчуження акцій, належних громаді столиці.

«Затриманий готувався до втечі на територію т. за. ДНР. Знайдений при обшуку іменний годинник від Путіна - красномовне свідчення союзу п'ятої колони і криміналу», - написав
Луценко.

s

Своєю чергою, прес-служба прокуратури Києва повідомила, що Бондарю закидають незаконне відчуження у 2007 році пакету акцій "Київенерго" вартістю понад 77 млн гривень.

Його повідомили про підозру за ч.5 ст.191 (розтрата майна).

Нагадаємо, у квітні 2006 року Київрада, кіпрські Densec Limited і Zarova Limited створили "Київенергохолдинг" для координації роботи компаній "Київенерго", "Київгаз" і "Київводоканал". Київрада як оплату акцій нової компанії внесла в її статутний капітал 67% акцій ВАТ "Київводоканал", 60% + 1 акцію ВАТ "Київгаз" і 12,73% акцій ВАТ "Київенерго", а Zarova і Densec оплатили акції "Київенергохолдингу" грошима.

4287

Влітку 2010 року після зміни в керівництві Києва стало відомо, що місто продало свої частки в холдинговій компанії "Київміськбуд" (80%), у "Київводоканалі" (25,464%), "Київгазі" (28,46%) і "Київхімволокні" (51 %). Усі угоди були здійснені за схожою схемою: на аукціонах через Українську універсальну товарну біржу (УУТБ), де покупцем виступила фінансова компанія "Новий регіон" (її пов'язували із зятем колишнього мера Києва Леоніда Черновецького).

У підсумку Генеральна прокуратура України порушила кримінальні справи й оскаржила операції з продажу комунальних пакетів акцій. Вищий господарський суд України підтвердив право власності територіальної громади Києва на зазначені пакети акцій підприємств.

3352

Як повідомляв «Ні корупції!», під час обшуку у Андрія Кошеля, екс-топ-менеджера компанії СЄПЕК Сергія Курченка, якого затримали, коли він тікав з України, знайшли клинок з гравіюванням «Служба безопасности Предидента Российской Федерации».