У Києві судитимуть екс-керівника КП, з вини якого громада втратила приміщення вартістю 19 мільйонів

1427193525-3460Київською місцевою прокуратурою №3 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора комунального підприємства, внаслідок службової недбалості якого столична громада втратила право власності на нерухоме майно вартістю понад 19 млн гривень.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Установлено, що вказаний службовець без додержання встановленої законом процедури, в тому числі без проведення оцінки майна, передав в іпотеку комерційній структурі нежитлову споруду, яка перебувала у комунальній власності та знаходилась на території Дарницького району міста Києва.

У подальшому майно було реалізовано з прилюдних торгів за ціною майже у 8 разів меншою, ніж його реальна вартість.

Посадовцю комунального підприємства інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

«Крім того, під час судового розгляду розглядатиметься цивільний позов прокурора щодо стягнення суми збитків, заподіяних в результаті кримінального правопорушення», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», чиновник з Івано-Франківського ФДМУ за хабар обіцяв зменшити вартість майна для продажу. 150 тис доларів він вимагав за сприяння у зменшенні оціночної вартості приміщень ДП «Коломийська паперова фабрика» до 5 млн грн під час їх приватизації, а саме приміщення вабрики вартістю понад 13 млн грн на 8 млн грн.

Під час одержання частини неправомірної вигоди у розмірі 20 тис доларів через посередника, посадовця було затримано.