Начальника ДМС у Львівській області і його заступника посадили на 5 років за хабарі

zapysatyКолишніх посадовців Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області засуджено до 5 років позбавлення волі.

5 грудня, Галицький районний суд м. Львова виніс у цій справі вирок, повідомляє ZAXID.NET з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

Начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Олександра Погорецького та його першого заступника Ореста Барана суд визнав винними та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі без права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк 3 роки та конфіскацією майна.

Нагадаємо, розслідування тягнеться ще з 2014 року. Начальника та його першого заступника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області у вересні 2014 року упіймали під час отримання від свого підлеглого хабара в сумі 2 тис. доларів США та 4 тис. грн. За ці кошти йому обіцяли не створювати перешкод у його службовій діяльності.

Погорецький рішенням суду був відстронений від посади у березні 2015 року, та звернувся до суду з позовом про поновлення на посаді влітку 2015 року. Протягом року тривала судова тяганина і 13 червня 2016 року Львівський окружний адмінсуд ухвалив рішення про поновлення його на посаді.

Як повідомляв «Ні корупції!», в Одесі спіймали на хабарі працівників ДМС. Слідчі прокуратури заявили про факти систематичного хабарництва в міграційній службі регіону.