Мін’юст оголосив конкурс на посаду директора департаменту з питань люстрації

820250Міністерство юстиції України оголосило проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації.

Про це йдеться на сайті Мін’юсту.

У міністерстві запрошують професійних юристів взяти участь у конкурсі. Відбір буде проведено за принципами повної відкритості.

Участь у конкурсному відборі зможуть взяти всі, хто відповідатиме кваліфікаційним вимогам.

Строк подачі документів становить 30 днів з моменту публікації наказу.

Окремо у міністерстві запрошують представників громадських організацій та ЗМІ приєднатись до конкурсного процесу та зробити відбір кандидатури на посаду директора Департаменту з питань люстрації максимально прозорим, відкритим та зрозумілим для суспільства.

«Саме за таких умов ми зможемо обрати дійсно найкращого кандидата, який обійме одну з найбільш відповідальних посад у Міністерстві юстиції країни», - йдеться у повідомленні.

На час проведення конкурсного відбору куратором роботи Департаменту з питань люстрації призначено заступника Міністра юстиції Сергія Петухова.

Нагадаємо, що 21 листопада Тетяна Козаченко звільнилася з посади директора люстраційного департаменту Мін'юсту.

22 листопада міністр Павло Петренко заявив, що Міністерство юстиції призначило виконувачем обов'язків директора департаменту з питань люстрації Калинчук замість Козаченко.

2 грудня заступник міністра Ганна Онищенко заблокувала призначення Анни Калинчук на посаду т.в.о. голови департаменту.

«Анна Калинчук НЕ виконуватиме обов’язки директора департаменту, оскільки я категорично проти призначення особи, стосовно якої виникла настільки негативна реакція суспільства. Натомість в Департаменті працює достаньо професійних спеціалістів, яких можна тимчасово, до закінчення конкурсу, призначити в.о. директора.

Я, як керівник апарату, виступаю за конструктивний підхід до вирішення будь-яких кадрових питань у кожному департаменті Міністерства. Більше того, дії Тетяни Козаченко по нав'язуванню певної кандидатури, яка має суттєвий негативний резонанс у ЗМІ та суспільстві, сприймаю як тиск і лобіювання незрозумілих для мене інтересів», - написала на своїй сторінці у Фейсбук Онищенко.