Кличко понад півроку не проводить відкритого конкурсу на посаду керівника КП «Міський магазин»

two_column_xvt0dhgl

Київська міська державна адміністрація вже понад півроку не проводить конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Міський магазин».

Про це «Ні корупції!» стало відомо в результаті запиту про надання копії декларації про майно і доходи за 2015 рік директора КП «Міський магазин».

misk-mah-1

miskyj-mahazyn

Як повідомляв «Ні корупції!», у квітні київський міський голова Віталій Кличко вдруге відсторонив директора комунального підприємства «Міський магазин» Дмитра Торбенка від посади до закінчення судового розслідування № 42015100000001389. Уперше Торбенка відсторонювали від роботи у «Міському магазині» у березні цього року.

Торбенко - це саме той директор київського комунального підприємства, який збирав хабарі в столиці, відпочиваючи за кордоном .

Так, у січні цього року директор КП "Міський магазин" вимагав 200 тисяч гривень від директора комерційної структури за продовження роботи новорічного ярмарку, який функціонував в одному з центральних районів Києва.

Після відсторонення Торбенка з квітня обов’язки директора виконував його заступник Олександр Тихомиров, а з серпня – Андрій Андрущенко.

Додамо, що КП «Міський магазин» створене у 2014 році за ініціативою екс-голови КМДА О.Попова. Підпорядковується він КМДА і займається організацією продажу сувенірів та їжі в дерев’яних будиночках у період свят у столиці.