Керівництво «Укрхімаміактрансу» розікрало чверть мільярда

1Співробітники Служби безпеки України викрили факти розкрадання колишнім керівництвом державного підприємства "Укрхімтрансаміак" майже 235 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Правоохоронці встановили, що один з керівників підприємства протягом 2012-2015 років перераховував гроші низці підконтрольних комерційних структур.

До оборудки причетний один із діючих посадовців «Укрхімтрансаміак». За документами фірми повинні були поставити підприємству обладнання та виконати роботи із забезпечення функціонування аміакопроводу.

Під час перевірки оперативники спецслужби з’ясували, що бізнесмени не поставили обладнання та не виконали жодних робіт на державних об’єктах. Під час обшуків у Києві в офісах ДП «Укрхімтрансаміак» та місцями проживання фігурантів справи оперативники спецслужби вилучили документацію, яка доводить причетність чиновників до розкрадання державних коштів, та велику суму грошей в іноземній валюті.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України», - повідомили в СБУ.

2

3

Як повідомляв «Ні корупції!», чиновники «Укрпошти» вкрали 20 мільйонів гривень.

Корупційну схему організували два керівники регіональних та очільник однієї з центральних дирекцій підприємства, «заробляючи» на корпоративних клієнтах «Укрпошти».

Чиновники зареєстрували фірму-прокладку, через яку приймали платежі кількох великих комерційних структур, але до держпідприємства надходило лише 10% від сплаченої підприємцями суми.