Фірма зі шлейфом із судових позовів отримала 1,5 мільйони на будівництво спорткомплексу у Борисполі

af2d08bd0ec9fea33f676ff7281a0388Управління капітального будівництва Бориспільської міськради перерахувало 30% авансу ТОВ «Дитячi та спортивнi майданчики» (ЄДРПОУ 37095763) за будівництво спортивного комплексу в НВК «Ліцей «Дизайн – Освіта» ім. Павла Чубинського у місті Бориспіль Київської області.

Аванс склав 1 500 000 гривень.

Відповідні відомості розміщені на порталі публічного використання коштів Є-дата.

 

11

Як повідомляється на «Рrozorro», ТОВ «Дитячi та спортивнi майданчики» виграло відповідний тендер на будівництво спорткомплексу, запропонувавши його звести за 5 599 995 гривень.

Водночас, як уже повідомляв «Ні корупції!», у жовтні цього року з ухвали Солом’янського районного суду м. Києва у кримінальній справі стало відомо, що посадові особи Управління освіти Солом’янської районної державної адміністрації в місті Києві та ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики» за попередньою змовою, діючи умисно, з корисливих мотивів, здійснили розтрату бюджетних коштів на суму 157 тис. грн. До того ж, роботи були виконані неякісно.

Загалом ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики» є частим учасником судових розглядів. На його рахунку 11 ухвал, рішень та постанов.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками та власниками ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики» є Лебедько Олексій Олександрович, Руденко Марія Василівна та Руденко Олександр Петрович. Розмір статутного капіталу – 890 гривень.