Суддя з Донецька «забув» задекларувати гроші на рахунку

Віктор Попревич

Порівнюючи е-декларацію Віктора Попревича - судді Приморського районного суду Одеси, який прибув із Донецька, із позаминулорічною декларацією про доходи, можна знайти ряд "нестиковок".

Так, згідно з декларацією за 2014 рік, дружина судді продала майно на 753 тисячі гривень, також на її рахунку було понад 50 тисяч гривень.

 

3

4

5

Однак в  е-декларації-2015 слуги Феміди ці кошти ніяк не зазначені. Куди вони поділися, незрозуміло.

7

Відзначимо, що Віктор Попревич у минулому році значно поліпшив свій фінансовий стан за рахунок зарплатні – так, за рік він заробив майже 466 тисяч гривень, тобто, більше ніж 38 тисяч гривень на місяць. Причому, дохід у 2014 році був нижчий удвічі: приблизно 230 тисяч гривень зарплатні та 12 тисяч гривень матеріальної допомоги.

Його дружина, займаючись незалежною професійної діяльністю, заробила всього 22 тисячі гривень, хоча у 2014 році її дохід склав понад 100 тисяч гривень.

6

Нерухомості в Одесі, згідно з декларацією, родина Попревичів не має: суддя задекларував лише квартиру й офіс у Донецьку, які зареєстровані на дружину. В Одесі суддя орендує квартиру на 51 квадрат за 78,7 тисяч гривень на рік.

Ані автівки, ані коштів у банку суддівська родина не має, хоча в декларації за 2015 рік, яку «Ні Корупції!» отримав, надіславши запит, указані кошти на банківському рахунку. Через ці "нестиковки", постає питання: може, Попревич іще щось забув внести в декларацію?

1

2

Віктор Попревич був переведений до Одеси на аналогічну посаду з Донецька наказом Президента України у 2015 році.

leninpoprevich

Перед будинком Попревича в Донецьку. Фото з відкритих джерел

У Донецьку суддя прославився тим, що встановив перед своїм будинком пам’ятники Леніну і Сталіну.