Прокуратура оскаржила рішення суду, який відпустив екс-керівника банку «Михайлівський»

74366Прокуратура міста Києва внесла апеляційну скаргу на рішення Шевченківського райсуду столиці, який звільнив під домашній арешт колишнього голову правління банку ПАТ "Банк "Михайлівський".

Про це йдеться на сайті ГПУ.

"Суд безпідставно відкинув доводи прокурора, який наполягав про продовженні останньому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та застосував щодо нього домашній арешт у нічний час.

Категорично не погоджуючись з вказаним рішенням, прокуратурою міста його оскаржено в апеляційному порядку", - зазначили в прокуратурі.

Крім того, підготовлено лист до ВККС з проханням надати оцінку діям слідчого судді, який безпідставно і немотивовано змінив запобіжний захід підозрюваному.

Нагадаємо, колишній голова правління ПАТ "Банк Михайлівській" підозрюється у розкраданні 870 млн грн та доведенні банку до неплатоспроможності. Екс-посадовцю інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 218-1 (доведення банку до неплатоспроможності) КК України.

Як повідомляв «Лівий берег» 3 грудня Шевченківський районний суд Києва відправив під домашній арешт колишнього голову правління банку "Михайлівський" Ігоря Дорошенка.

"Клопотання слідчого задовольнити, застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту", - зачитав рішення суддя.

Як повідомляв «Ні корупції!», наприкінці жовтня в рамках розслідування банкрутства ПАТ «Банк Михайлівський» у заступниці голови НБУ Рожкової провели обшук.
.
Читайте також Афера навколо банку «Михайлівський»