У члена громадської ради при НАБУ проходять обшуки

hatsУ п'ятницю вранці у члена громадського контролю при НАБУ Володимира Рисенка проходять обшуки.

Про це на своїй сторінці у Фейбук написав Ігор Черняк, повідомляє «Українська правда».

"У юриста Харківського антикорупційного центру і члена ради громадського контролю при НАБУ Володимира Рисенка зараз вдома проходить обшук. Веселі, брате, часи настали", - написав він.

"Обшук проводить харківська поліція на підставі ухвали Печерського районного суду міста Києва (суддя - Білоцерківець, кстаті, фігурант розслідувань ХАЦ)", - додав Черняк.

Як пояснив Черняк в коментарі "Українській правді", розслідується кримінальна справа відносно підприємства, на якому працював Рисенко, але до того, як відбувалися факти, які зараз стали об'єктом розслідування.

"Він як юрист ще в 2013-2014 році працював на підприємстві. За діяльністю цього підприємства за 2015-2016 рік розслідується кримінальне провадження, тобто, події, які відбувалися вже після звільнення Рисенка. Але, незважаючи на це, Печерський райсуд дає дозвіл на обшук, причому, з жорсткими дисками, ноутбуками, телефонами і з усім іншим ", - заявив Черняк.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше військова прокуратура провела обшук в Автомайданівця Миколи Сідоркіна. Самі активісти пов’язували проведення обшуків з тим, що вони в рамках проекту «PROSUD» виявили «кишенькову суддю» військової прокуратури.