На Житомирщині держреєстраторка «спалилась» на хабарі у 200 тисяч гривень

zapysatyОдного з керівників відділу реєстрації юридичних і фізичних осіб Коростишівської міської ради викрила на хабарництві Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Чиновниця вимагала від місцевого приватного підприємця вісім тисяч доларів за перереєстрацію на його користь корпоративних прав на районну шляхобудівельну організацію. За її словами, цю суму здирниця вимагала не лише для себе, а й для «високопосадовців – її керівників із міністерства», з якими вона мала погоджувати свої реєстраційні дії.

Правоохоронці затримали державну реєстраторку у її власному кабінеті після передачі комерсантом частини хабара у 160 тисяч гривень та внесення нею необхідних даних до Державного реєстру юридичних осіб.

Раніше співробітники спецслужби задокументували одержання чиновницею першого «траншу» хабара – авансу у розмірі дві тисячі доларів США.

«Тривають невідкладні слідчі дії у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Києві на хабарі затримали державного реєстратора райуправління юстиції. За прискорення реєстрації суб’єктів господарювання посадовець управління державної реєстрації Голосіївського району столиці вимагав 13 тисяч неправомірної вигоди.

Читайте також Держреєстратора і підприємця судитимуть за отримання і пропонування хабарів