Директор Бесарабки вважає, що метраж його квартири – непублічна інформація

697de22-60Директор столичного комунального підприємства «Бесарабський ринок» Микола Ковальчук оприлюднив декларацію про майно і доходи за 2015 рік, одначе викреслив з неї площу квартири, якою він володіє у Києві.

Про це стало відомо з копії декларації Ковальчука, яку «Ні корупції!» отримав у результаті запиту.

Загальний сукупний дохід Ковальчука за 2015 рік – 99 838, 54 грн., з яких 85438,54 грн – це зарплата, а 14 400 грн – інші види доходів.

Члени його родини торік заробили 14 740 грн як інші види доходів.

Ковальчук має квартиру в Києві, одначе разом із адресою, яка є конфіденційною інформацією, у копії декларації було затерто і її площу.

zapysaty

Члени родини Ковальчука мають 4 земельні наділи. Один у Вишгородському районі Київщини, ще три - на Вінничині.

Крім того, члени родини директора КП «Бесарабський ринок» мають у столиці дві квартири площею 92,5 кв м і 71,6 кв м відповідно.

У самого Ковальчука авто у власності немає, натомість, члени його родини мають Mercedes-Benz С 200К 2007 року випуску.

Зазначимо, що за останні два роки Микола Ковальчук став вже третім директором КП «Бесарабський ринок». У листопаді 2014 року Кличко звільнив з посади директора Берасабки Анатолія Плахотнюка за фінансові порушення у роботі КП. Деякий час в.о. директора був Сергій Дорофеєв, а вже наприкінці листопада директором КП на контрактній основі був призначений Олександр Драчук. За яких обставин було звільнено Драчука, невідомо, скільки на сайті КМДА не вдалося знайти відповідного розпорядження про звільнення, одначе згідно з Уoucontrol.com.ua, у червні 2015 року директором Бесарабки вже став Микола Ковальчук.

j

Торік видання «Киеввласть» проаналізувало фінансовий план КП «Бесарабський ринок» на 2016 рік і зробило висновок, що КП є прибутковим і успішним, одначе працює на кого завгодно, але не на власника – київську міську громаду.

«Прибуток КП виводиться з рахунків у кращих традиціях «злочинних попередників», - написало видання.