Скандальний Юрій Крук став заступником мера Чорноморська

101Колишній очільник Іллічівського морського торгового порту Юрій Крук, який був звільнений з посади ще у минулому році після гучного скандалу і звинувачень у корупції з боку тодішнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, нещодавно став заступником Чорноморського міського голови. Про це написав сам мер Чорноморська Валерій Хмельнюк на своїй сторінці в соцмережі.

Зокрема, Хмельнюк відзначив, що за кандидатуру Крука депутати Чорноморська проголосували одноголосно.

Слід зазначити, що Юрій Крук кілька місяців тому став помічником народного депутата від президентської партії «Солідарність» Руслана Сольвара, який і сам неодноразово потрапляв у корупційні скандали.

50

Юрій Крук походить з відомої родини політиків – його батько колишній багаторазовий народний обранець. Сам він є депутатом Одеської міської ради, в минулому депутатом був і його брат, який також балотувався на пост одеського мера. У ЗМІ не раз з’являлась інформація щодо розслідувань оборудок за участі Круків.

Як повідомляв "Ні Корупції!", ще один Крук зараз проходить по справі організації фіктивного підприємництва з метою прикриття незаконної діяльності, що завдало значної матеріальної шкоди державі, пособництві заволодінню чужим майном у особливо великих розмірах, скоєного шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, вчинення фінансової операції чи правочину з коштами або іншим майном, одержаним внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало «відмиванню» доходів.