Порошенко оголосив конкурс на посаду голови Одеської ОДА

2015_02_06_2_147074483031Президент Петро Порошенко оголосив конкурс на зайняття вакантної посади голови Одеської обласної державної адміністрації.

Про це йдеться розпорядженні №280/2016-рп  від 30 листопада.

У документі також детально розписані посадові обов'язки майбутнього губернатора та вимоги до його кваліфікації.

Документи на участь у конкурсі слід надсилати до 18:00 15 грудня, сам конкурс відбудеться о 10:00 20 грудня в Києві.

Як повідомляв «Ні корупції!», 7 листопада голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі подав у відставку. Своє рішення він мотивував тим, що реформи згортають, а Президент підтримує два клани в Одесі й область здають ворогам України.

«Якщо чесно, для мене останньою краплею стали електронні декларації. Коли я бачу ці знахабнілі пики – немає більше слова, – які і тут, і по всій Україні заявляють нахабно, що в них є мільярди лише в готівці, і ще вони отримують соціальну допомогу від держави, від тих пенсіонерів, які просто тремтячими руками останні копійки збирають, щоб не загинути з голоду», – сказав Саакашвілі і додав: «І в цей час єдине, що я бачу, що жоден порядний чиновник, який почав по-новому справді працювати, не отримує не лише захисту – вони абсолютно беззахисні, бо верховна влада в Києві прямо напускає на них усяких там пресманів, гончаренків».

Читайте також Дача Анатра. Прощальный рейд Саакашвили 

Строительная коррупция в розницу. Саакашвили не помог, а мог ли?