ФОТО
| |

Порошенко оголосив конкурс на посаду голови Одеської ОДА

2015_02_06_2_147074483031Президент Петро Порошенко оголосив конкурс на зайняття вакантної посади голови Одеської обласної державної адміністрації.

Про це йдеться розпорядженні №280/2016-рп  від 30 листопада.

У документі також детально розписані посадові обов’язки майбутнього губернатора та вимоги до його кваліфікації.

Документи на участь у конкурсі слід надсилати до 18:00 15 грудня, сам конкурс відбудеться о 10:00 20 грудня в Києві.

Як повідомляв «Ні корупції!», 7 листопада голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі подав у відставку. Своє рішення він мотивував тим, що реформи згортають, а Президент підтримує два клани в Одесі й область здають ворогам України.

«Якщо чесно, для мене останньою краплею стали електронні декларації. Коли я бачу ці знахабнілі пики – немає більше слова, – які і тут, і по всій Україні заявляють нахабно, що в них є мільярди лише в готівці, і ще вони отримують соціальну допомогу від держави, від тих пенсіонерів, які просто тремтячими руками останні копійки збирають, щоб не загинути з голоду», – сказав Саакашвілі і додав: «І в цей час єдине, що я бачу, що жоден порядний чиновник, який почав по-новому справді працювати, не отримує не лише захисту – вони абсолютно беззахисні, бо верховна влада в Києві прямо напускає на них усяких там пресманів, гончаренків».

Читайте також Дача Анатра. Прощальный рейд Саакашвили 

Строительная коррупция в розницу. Саакашвили не помог, а мог ли? 

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії