«Київзеленбуд» розпилює 4 мільйони на неймовірно коштовні електрокари між підручними нардепа

alke-atx-230-1КО «Київзеленбуд» 24 листопада повідомило про намір укласти угоду з ТОВ «Клімтехінвест» про закупівлю вантажних електромобілів на 3,68 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», інформують «Наші гроші».

Планують купити два двохмісних електромобіля Alke ATX 230 від «Alke s.r.l.» (Італія) по 1,84 млн грн.Вантажопідйомність машин становить 1 тонну, потужність буксирування – до 3 тонн.

Ціна електрокарів є надзвичайно високою. За меншу на чверть суму 1,40 млн грн. можна купити самоскид МАЗ 5550С5-520-021 вантажопідйомністю 10 т.

maz-5550s5-520-021

Електрокари мають бути оснащені блоком 24 батарей по 2 Вольта. У каталозі виробника таким характеристикам відповідає інша модель – Alke ATX 240Е.

elektrokary-kataloh-vyrobnyka-640x154

th-elektromobil

У технічній довідці фірми про запропоновані «Київзеленбуду» електрокару також чітко не визначено які саме електрокари будуть поставлятись. У першому реченні вказано модель ATX 230, а в останньому реченні йдеться про техпаспорт на ATX 240Е.

Харківський «Клімтехінвест» зі статутним капіталом 1 тис грн. оформлений на Олександра Некіпєлова. Він раніше керував ТОВ «Лоска» з оточення Віктора Остапчука – екс-начальника ДП «Південна залізниця» і нардепа від партії «Відродження» (раніше – Партія регіонів).

«Клімтехінвест» почав вигравати тендери у 2013 р. Відтоді він отримав підрядів «Південної залізниці» на 19,18 млн грн. і ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» – на 6,60 млн грн.

Нині єдиним конкурентом було дніпровське ТОВ «БК «Ярко» з такими ж електрокарами, дорожчими на 0,4%. До кінця 2012 р. ця фірма належала Роману Ровенському, чий батько Олександр Ровенський є співзасновником ТОВ «Ексіс» разом із Наталією Остапчук – дружиною Віктора Остапчука. Згодом «БК «Ярко» переписали на Віктора Клиновського, а зараз фірмою володіють Вадим Козаринський, Єгор та Ірина Клименки.

Як повідомляв «Ні корупції!», у столиці тендер на 5,5 млн гривень виграла фірма, котра записана на 26-річного сина Едуарда Мартиненка, який три роки тому завозив фальшиві каштани «Бріоті» по 450 доларів за деревце.

«Каштанові аферисти» завдяки спеціально прописаним під них умовам конкурсу отримали право на постачання до Києва близько 30 фур матеріалів для благоустрою.

Читайте також У «Київзеленбуді» знайшли фінансових порушень на понад 10 мільйонів