У Києві на хабарі у 10 тисяч попався інспектор «Київблагоустрою»

2Під час спільної операції Київської місцевої прокуратури №1 та співробітників ГВБКОЗ ГУ Служби безпеки України у м. Києві та Київській області затримано на одержанні 10 тисяч гривень неправомірної вигоди інспектора КП «Київблагоустрій» Київської міської державної адміністрації.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Як з’ясували правоохоронці, інспектор вимагав від підприємця щомісячну сплату у розмірі 10 тис. гривень за невжиття заходів щодо демонтажу вхідної групи офісного приміщення та безперешкодного здійснення підприємницької діяльності на території, яку обслуговує посадовець.

«Відомості про вказане кримінальне правопорушення внесено до ЄРДР за ч. 3 ст. 368 КК України.

Наразі проводяться обшуки за місцем роботи посадовця. Слідчі дії тривають», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку листопада співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві начальника відділу контролю за благоустроєм однієї з київських райдержадміністрацій.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав загальну щомісячну «данину» у розмірі 100 тисяч гривень від своїх підлеглих. Гроші вони мали збирати з підприємців району за нібито виявлені під час перевірок порушення дотримань правил благоустрою. У випадку невиконання «плану», начальник відділу погрожував підлеглим звільненням.