У столиці зловили посадовців, які наживались на соціально незахищених

photoДиректор Київського центру соціальної адаптації у змові з рядом інших осіб організувала схему розкрадання бюджетних коштів.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Досудовим розслідуванням установлено, що упродовж 2013-2015 років директор Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, що не мають постійного місця проживання, за попередньою змовою з іншими службовими особами вказаного закладу, а також керівниками суб’єктів господарювання, організувала схему розкрадання бюджетних коштів, виділених для забезпечення діяльності вищезазначеного центру.

23 листопада 2016 директора Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, що не мають постійного місця проживання та двох службових осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України.

«Вказаним особам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України - заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посад, перебуваючи на яких вони скоїли злочин», - повідомили у прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Івано-Франківщині службові особи Ворохтянського обласного кістково-туберкульозного санаторію «Смерічка» та Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА зекономили на харчуванні хворих та підвищили собі зарплату.