ФОТО
| |

Працівники санаторію «Смерічка» зекономили на харчуванні хворих та підвищили собі зарплату

zapysatyНа Івано-Франківщини правоохоронці викрили зловживання при використанні бюджетних коштів.

Про це повідомляє «Репортер.

Видання уточнює, що йдеться про 360 тисяч гривень, які «відмили» службові особи Ворохтянського обласного кістково-туберкульозного санаторію «Смерічка» та Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

Вони розробили та затвердили на 2016 рік кошторис доходів і видатків санаторію. Після цього, зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно збільшили витрати на оплату працівників санаторію, зменшивши витрати на харчування хворих.

Кримінальне провадження відкрили за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України. Тепер підозрюваним загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Зазначимо, що раніше на Буковині колектив дитячого санаторію «Садгора» (ОКМУ «Облсний дитячий протитуберкульозний санаторій «Садгора») звинувачував головного лікаря в корупції та узурпації влади.

Доданий до: Корупція в Івано-Франківську, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії