На Львівщині на хабарі «спіймався» начальник сервісцентру МВС

zapysatyНачальника одного з територіальних сервісних центрів МВС у Львівській області затримала на хабарництві Служба безпеки України спільно з поліцією.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Посадовець вимагав від місцевого мешканця дві тисячі сімсот гривень за видачу номерних знаків на вибір.

Під час обшуків у службовому кабінеті здирника правоохоронці також вилучили понад сорок тисяч гривень необлікованої готівки.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», у вересні оперативники спецслужби затримали на хабарі двох посадовців волинського територіального сервісного центру МВС.

У службовому кабінеті директора було виявлено понад 3 тис дол США та 20 тис грн, а за місцем його проживання – понад 3 тис дол США та ювелірні цінності – золоті злитки. У ході обшуку службового кабінету одного з підлеглих-зловмисників – понад 14 тис грн.

Задокументовано факти систематичного (понад 40 епізодів) вимагання та одержання неправомірної вигоди директором територіального сервісного центру МВС України у Волинській області.

Згодом, як також повідомляв «Ні корупції!», директора-хабарника волинського сервісцентру МВС відпустили під півмільйонну заставу.