Садовий: Прокурори відкривають кримінальні справи, бо місто не дає їм квартир

zapysatyМер Львова Андрій Садовий стверджує, що відкриття 14 кримінальних справ, виклики на допити, шантаж рядових працівників з боку прокуратури відбуваються через небажання міської ради видати 29 ордерів на квартири для прокурорських працівників.

Про це міський голова Андрій Садовий написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«На жаль, судова система теж стала повністю на сторону «прокурорських». Ми пройшли всі можливі судові інстанції. Останній вердикт - не на користь громади міста (хто б сумнівався). Працівники міської ради, на жаль, не мають більше права відстоювати нашу позицію. Це буде потрактовано як невиконання рішення суду», - написав Садовий і додав, що є й продовження історії.

«Тепер вже військова прокуратура вимагає 10 ордерів для своїх працівників. Думаю будуть діяти за перевіреною схемою», - зазначив Садовий.

yayaya

Як повідомляв «Ні корупції!», у ГПУ заявили, що почали розслідувати факти зловживання чиновниками Львівської міськради. Своєю чергою, начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич прокоментувала заяву ГПУ і повідомила, що «ми (ЛМР - авт.) готові надати всі пояснення, які будуть від нас вимагати».

У 2013 році, як повідомляли «Наші гроші. Львів» Львівська міська рада надала прокуратурі Львівщини земельну ділянку площею 0,1 га на вул. В. Стуса (поблизу будинку № 12) у постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. У тому ж році працівники прокуратури отримали від Львівської міськради три квартири у липні і ще три у жовтні  від міськради.

Цього року видання ZIK опублікувало статтю «За «спокій із законом» Садовий розраховувався квартирами, автівками та оргтехнікою», у відповідь на яку начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич опублікувала блог «Як Садовий квартири роздавав? Насправді» 

Читайте також Львівський чиновник, якого підозрюють у справі Грибовицького смітника, попався на хабарі 

Чиновник із Львівської міськради Голець сидів на регулярних «відкатах»