ФОТО
| |

Садовий: Прокурори відкривають кримінальні справи, бо місто не дає їм квартир

zapysatyМер Львова Андрій Садовий стверджує, що відкриття 14 кримінальних справ, виклики на допити, шантаж рядових працівників з боку прокуратури відбуваються через небажання міської ради видати 29 ордерів на квартири для прокурорських працівників.

Про це міський голова Андрій Садовий написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«На жаль, судова система теж стала повністю на сторону «прокурорських». Ми пройшли всі можливі судові інстанції. Останній вердикт – не на користь громади міста (хто б сумнівався). Працівники міської ради, на жаль, не мають більше права відстоювати нашу позицію. Це буде потрактовано як невиконання рішення суду», – написав Садовий і додав, що є й продовження історії.

«Тепер вже військова прокуратура вимагає 10 ордерів для своїх працівників. Думаю будуть діяти за перевіреною схемою», – зазначив Садовий.

yayaya

Як повідомляв «Ні корупції!», у ГПУ заявили, що почали розслідувати факти зловживання чиновниками Львівської міськради. Своєю чергою, начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич прокоментувала заяву ГПУ і повідомила, що «ми (ЛМР – авт.) готові надати всі пояснення, які будуть від нас вимагати».

У 2013 році, як повідомляли «Наші гроші. Львів» Львівська міська рада надала прокуратурі Львівщини земельну ділянку площею 0,1 га на вул. В. Стуса (поблизу будинку № 12) у постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. У тому ж році працівники прокуратури отримали від Львівської міськради три квартири у липні і ще три у жовтні  від міськради.

Цього року видання ZIK опублікувало статтю «За «спокій із законом» Садовий розраховувався квартирами, автівками та оргтехнікою», у відповідь на яку начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич опублікувала блог «Як Садовий квартири роздавав? Насправді» 

Читайте також Львівський чиновник, якого підозрюють у справі Грибовицького смітника, попався на хабарі 

Чиновник із Львівської міськради Голець сидів на регулярних «відкатах»

Доданий до: Корупція у Львові, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії