ФОТО
| |

В Уряді вважають, що завдяки боротьбі з корупцією український воїн добре навчений та одягнений

23998445Результатом боротьби з корупцією є те, що український воїн добре навчений, одягнений, підготовлений і володіє необхідними ресурсами.

На цьому наголосив, заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції Ігор Долгов під час відкриття Другого Антикорупційного тижня, повідомляє Урядовий портал.

«У складних економічних умовах Уряд України, Верховна Рада України, весь народ підтримує Збройні Сили України і підтримує реформаторські процеси, які почалися в нашій державі. Керівництво держави робить все можливо щоб забезпечити достойне фінансування сектору безпеки й оборони. І наше завдання — максимально ефективно використати ці фінансові ресурси і спрямувати їх на виконання тих завдань, які визначив Президент України, і вирішення яких очікує від нас Український народ“, — зазначив Ігор Долгов.

Корупцію не можливо подолати в окремому секторі безпеки, якщо не боротись в усій країні, українському суспільстві. А головним документом, який визначає шляхи реформування ЗС України до 2020 року, є схвалений Президентом України Стратегічний оборонний бюлетень, який охоплює всі напрями реформування сектору безпеки. Цей документ чітко визначає кроки боротьби з корупцією“, — сказав заступник Міноборони.

«Результатом боротьби з корупцією є те, що український воїн добре навчений, одягнений, підготовлений і володіє необхідними ресурсами. І щоб ті всі ресурси, які виділяє держава, доходили до бійця, який захищає нас з вами», — підкреслив Долгов.

Як повідомляв «Ні корупції!», в Кабінеті міністрів України запровадили нову урядову традицію – кожного 9 грудня, у Міжнародний день боротьби з корупцією, розповідати про антикорупційні заходи у міністерствах.

Читайте також Бизнес на троих: Минобороны дает деньги, харьковсковское ООО берет, а работу выполняет одесская колония

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна, Цитата дня
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії