В Уряді вважають, що завдяки боротьбі з корупцією український воїн добре навчений та одягнений

23998445Результатом боротьби з корупцією є те, що український воїн добре навчений, одягнений, підготовлений і володіє необхідними ресурсами.

На цьому наголосив, заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції Ігор Долгов під час відкриття Другого Антикорупційного тижня, повідомляє Урядовий портал.

«У складних економічних умовах Уряд України, Верховна Рада України, весь народ підтримує Збройні Сили України і підтримує реформаторські процеси, які почалися в нашій державі. Керівництво держави робить все можливо щоб забезпечити достойне фінансування сектору безпеки й оборони. І наше завдання — максимально ефективно використати ці фінансові ресурси і спрямувати їх на виконання тих завдань, які визначив Президент України, і вирішення яких очікує від нас Український народ", — зазначив Ігор Долгов.

"Корупцію не можливо подолати в окремому секторі безпеки, якщо не боротись в усій країні, українському суспільстві. А головним документом, який визначає шляхи реформування ЗС України до 2020 року, є схвалений Президентом України Стратегічний оборонний бюлетень, який охоплює всі напрями реформування сектору безпеки. Цей документ чітко визначає кроки боротьби з корупцією", — сказав заступник Міноборони.

«Результатом боротьби з корупцією є те, що український воїн добре навчений, одягнений, підготовлений і володіє необхідними ресурсами. І щоб ті всі ресурси, які виділяє держава, доходили до бійця, який захищає нас з вами», — підкреслив Долгов.

Як повідомляв «Ні корупції!», в Кабінеті міністрів України запровадили нову урядову традицію - кожного 9 грудня, у Міжнародний день боротьби з корупцією, розповідати про антикорупційні заходи у міністерствах.

Читайте також Бизнес на троих: Минобороны дает деньги, харьковсковское ООО берет, а работу выполняет одесская колония