В Одеському аеропорту «спіймали» митників, які за зміну заробляли до 100 тисяч «лівих»

fe018cdd14f1af1732ced08124a46b0c90f59122jpg18012016125308_w300Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою блокували схему систематичного отримання хабарів працівниками митниці в Одеському міжнародному аеропорту.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Правоохоронці встановили, що митники обклали «даниною» приватних підприємців, які експортували та імпортували товари через аеропорт. Співробітники спецслужби з’ясували, що «такса» за не складання службовцями адмінпротоколів становила від 50 до 100 доларів США за кожне багажне місце.

За попередньою інформацією, за зміну митники «заробляли» до ста тисяч гривень.

«У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3. ст. 368 Кримінального кодексу України, оперативники СБ України задокументували декілька епізодів одержання хабарів митниками в Одеському міжнародному аеропорту. Правоохоронці затримали одного з працівників митниці на робочому місці під час отримання тисячі гривень від комерсанта за безперешкодне вивезення цигарок та м’ясних виробів.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності інших митників, задіяних у корупційній схемі», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», у червні при одержанні хабара було викрито інспектора митного посту «Одеса-аеропорт» Одеської митниці ДФС, яка вимагала та отримала 400 доларів США від громадянина за безперешкодне переміщення брендових товарів з Туреччини.

Читайте також Фіскальна служба покриває корупціонерів – Марушевська