На Волині лікаря, який взяв 400 гривень подарунку, покарали штрафом і конфіскацією подарунку

vrach-polikliniki-v-dzhankoe-popalsya-na-vzyatke-za-priznanie-invalidnosti_1На Волині лікаря покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією, штрафом і конфіскацією хабара.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

«Узявши 23 вересня цього року 400 гривень у якості подарунка від пацієнта, який проходив у нього курс лікування, лікар загальної практики-сімейний лікар комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» порушив встановленні законом обмеження щодо одержання подарунка.

Такого висновку, дослухавшись до доводів прокурорів, дійшов Луцький міськрайонний суд, який визнав медика винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - повідомили в прокуратурі і додали, що в судовому засіданні лікар свою вину у скоєному визнав повністю та щиро розкаявся.

Згідно з постановою суду на правопорушника накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 гривень з конфіскацією в дохід держави незаконно отриманого подарунка.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Вінниці лікар-ортопед продавав пацієнтам штучні суглоби, які лікарня отримувала безкоштовно.