ФОТО
| |

На Волині лікаря, який взяв 400 гривень подарунку, покарали штрафом і конфіскацією подарунку

vrach-polikliniki-v-dzhankoe-popalsya-na-vzyatke-za-priznanie-invalidnosti_1На Волині лікаря покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією, штрафом і конфіскацією хабара.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

«Узявши 23 вересня цього року 400 гривень у якості подарунка від пацієнта, який проходив у нього курс лікування, лікар загальної практики-сімейний лікар комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» порушив встановленні законом обмеження щодо одержання подарунка.

Такого висновку, дослухавшись до доводів прокурорів, дійшов Луцький міськрайонний суд, який визнав медика винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – повідомили в прокуратурі і додали, що в судовому засіданні лікар свою вину у скоєному визнав повністю та щиро розкаявся.

Згідно з постановою суду на правопорушника накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 гривень з конфіскацією в дохід держави незаконно отриманого подарунка.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Вінниці лікар-ортопед продавав пацієнтам штучні суглоби, які лікарня отримувала безкоштовно.

Доданий до: Корупція у Луцьку, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії