ФОТО
| |

Колишній «заступник міністра ЛНР» поновився на посаді в Луганській ОВЦА

58331d12e1ce6Суд поновив на посаді колишнього начальника департаменту охорони здоров’я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Павла Малиша.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала народний депутат Верховної Ради Ольга Богомолець, повідомляє «Лівий берег».

«За допомогою української «сліпої» Феміди до виконання обов’язків начальника департаменту охорони здоров’я Луганської ОДА приступив Павло Миколайович Малиш», – написала вона.

Депутат зазначила, що Малиш співпрацював з бойовиками самопроголошеної «Луганської народної республіки» і навіть займав пост «першого заступника міністра охорони здоров’я» ЛНР.

У серпні 2014 він нібито ініціював створення при Луганській обласній лікарні бригади лікарів, які б здійснювали евтаназію пораненим і полоненим бійцям української армії.

При цьому в коментарі в Фейсбуці голова Луганської ОВЦА Юрій Гарбуз повідомив, що рішення суду про поновлення на посаді Малиша вже оскаржено.

Нагадаємо, два роки тому «Айдар» затримав Павла Малиша, що обернулося скандальною справою проти бійців батальйону.

Як повідомляв «Ні корупції!», чиновника, якого сепаратисти вигнали за корупцію, призначили на посаду у Київську обласну державну адміністрацію.

Доданий до: Корупція в Луганську, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії