ФОТО
| |

За махінації з землею екс-голові Києво-Святошинської РДА дали умовний термін, а Луценко обіцяв 6 років неволі

7qjvvhgnВироком Святошинського районного суду м. Києва від 18.11.2016 колишнього чиновника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України, і призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування строком на 2 роки, а також виплати штрафу у вигляді 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

На підставі ст. 75 КК України особу звільнено від основного покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Судом встановлено, що у грудні 2012 року виконувач обов’язків голови Києво-Святошинської РДА Київської області, діючи умисно, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби та в інтересах третіх осіб, підписав розпорядження про припинення права постійного користування земельними ділянками Державного підприємства Науково-дослідного виробничого агрокомбінату «Пуща-Водиця» на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність загальною площею 350 га вартістю 373, 9 млн грн, чим спричинив тяжкі наслідки інтересам держави, фактично виділивши ці земельні ділянки ряду, в тому числі, підставних осіб.

«Під час досудового розслідування та судового розгляду підсудний не тільки щиро розкаявся та повністю визнав вину у скоєнні інкримінованого злочину, але й співпрацював зі слідством у викритті кримінального правопорушення», – зазначили у прокуратурі і додали, що за наведених обставин призначене покарання у повній мірі відповідає особі винного та ступеню тяжкості скоєного правопорушення.

Наразі досудове слідство у кримінальних провадженнях стосовно інших посадовців, причетних до розкрадання земель ДП НДВАК «Пуща-Водиця», триває, повідомили в ГПУ.

Додамо, що йдеться про колишнього виконувача обов’язків голови Києво-Святошинської РДА Київської області Миколи Шкаврона.

Раніше Генпрокурор Луценко запевняв, що посадовцю світить до 6 років позбавлення волі.

9

Микола Шкаврон з 1984 до 2007 року працював на різних посадах у Бучанському лісгоспі. З листопада 2011 по березень 2014 роках був першим заступником голови Києво-Святошинської РДА та очолював місцевий осередок Партії регіонів.

Доданий до: Корупція в цифрах, Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії