У Києві не будуть перераховувати більшість платіжок за тепло

1388Міська влада спільно з представниками Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг провели ретельну перевірку нарахувань, у тому числі, методики, яка базується на кількості опалювальних днів та температурі зовнішнього повітря. За висновками перевірки, нарахування за методикою були здійснені коректно і підстав для перерахунку немає, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, перерахунок здійснюватиметься лише в 650-ти житлових будинках, де з різних причин не були вчасно зняті показання лічильників і мешканцям було помилково нарахована за нормативом.

«Київ також готує пропозиції щодо удосконалення зазначеної методики, аби ліквідувати різницю в нарахуваннях між будинками, де встановлені лічильники і там, де вони відсутні», – сказав представник КМДА.

Водночас у КМДА придумали, як рахувати покази у будинках, де вкрадені теплолічильники. Там плата за опалення нараховуватиметься на основі показань лічильників за попередні періоди.

«Для жителів будинків, де лічильник працював у попередні роки, а потім був вкрадений, понівечений або розкомплектований, плата здійснюватиметься на підставі попередніх показань приладу обліку. Зараз ПАТ «Київенерго» проводить інвентаризацію житлових будинків, де мали місце випадки вандалізму або крадіжок. Ми поінформуємо жителів цих багатоповерхівок про подальший механізм нарахування на основі попередніх обсягів спожитого тепла», – пояснив заступник голови КМДА.

Як повідомляв «Ні корупції!», мер Києва Віталій Кличко доручив здійснити перевірку нарахувань за послугу опалення у квартирах киян у жовтні, які формувало «Київенерго», і здійснити перерахунок там, де порахували некоректно.

Читайте також Кличко: «Не будемо продовжувати контракт із «Київенерго» Ахметова