У Чернігові судитимуть керівника виправної колонії: украв 200 тисяч

50d443e775c91Під суд підуть співробітники установи пенітенціарної системи за розтрату майже 200 тис грн бюджетних коштів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Так, слідчим відділом прокуратури області закінчено досудове розслідування кримінального провадження стосовно двох працівників установи виконання покарань, які обвинувачуються у розтраті бюджетних коштів, підробленні та підбуренні до підроблення офіційних документів й пособництві в цьому.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2014 році заступник начальника виправної колонії укладав угоди з підприємствами із ознаками фіктивності на закупівлю дрів для опалення установи, внаслідок чого розтратив та заволодів бюджетними коштами на загальну суму майже 200 тис грн.

«Задля реалізації злочинного наміру певний відсоток від загальної суми договору правоохоронець спрямував постачальнику, а також залучив свого колегу, який вносив завідомо неправдиві дані до офіційних документів, чим сприяв заволодінню бюджетними коштами», - повідомили в прокуратурі в додали, що обвинувальний акт у кримінальному провадженні для розгляду направлено до суду.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Вінничині посадовці колонії підзаробляли до зарплати на зв’язку для засуджених. У Львівській області правоохоронці викрили таку ж корупційну схему, організовану працівниками пенітенціарної служби.

Читайте також Керівник колонії піде під суд, бо вкрав гроші на пожежну сигналізацію