ФОТО
| |

ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» каже, що ще не банкрут і не має бізнесу в ЛНР та ДНР

ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ»
Прес-служба ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» сьогодні у відповідь на статтю в “Ні корупції!” повідомила про те, що товариство не брало участі в тендері, організованому Канівською школою-інтернатом.

Нагадаємо, нещодавно «Ні корупції!» писав, що наприкінці жовтня цього року Канівська школа-інтернат оприлюднила інформацію на порталі Прозорро про намір придбати 524 новорічні набори цукерок. Оголошення про це сформували так – «Набір кондитерських виробів типу «АВК».

kaniv-internat-prozoro

Очікувана вартість допорогової закупівлі була 54550 гривень. Пропозицію подало лише одне підприємство – “Благодія-Центр” Черкаської міської громадської організації інвалідів “Благодія”, яке і стало переможцем. Воно запропонувало нижчу від очікуваної ціну на цукерки. Економія склала трохи більше 5 тисяч гривень.

Як повідомляє ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ», на момент публікації даної статті жодних угод чи домовленостей стосовно цієї тендерної пропозиції компанія не укладала, продукція не відвантажувалась і не передавалася ані організаторові, ані переможцю тендера.

«Таким чином, ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» не мало і не має жодного стосунку до означеного тендера», – зазначає прес-служба підприємства.

Зазначимо, що у блозі на сайті “Ні корупції!” йдеться про ПАТ «АВК»  як про виробника продукції – об’єкту допорогової закупівлі. Натомість, ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» у публікації не названо учасником тендера, воно згадане лише один раз із посиланням на дані YouControl і безвідносно до процедури закупівель: «Вони (власники ПАТ “АВК”) також володіють частками крупних пакетів акцій  (>10%)  АВК Конфекшінарі холдінгз лімітед, Кіпр». Йшлося про Володимира Авраменка та Валерія Кравця».

У своїй офіційній заяві щодо банкрутства ПАТ «АВК», про яке повідомив «Ні корупції!» з посиланням на дані YouControlТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» пише, що «зацікавлене у чесному, прозорому і справедливому завершенні судового провадження за позовами банків-кредиторів до ПрАТ «АВК» щодо дострокового повернення кредиту згідно і в межах законодавства України».

У 2015 році ПрАТ «АВК» припинило ведення господарської, фінансової, управлінської і договірної діяльності. З паном Кравцем Володимир Авраменко не має жодних відносин понад два роки. Щодо переоформлення власності, зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців (далі – ЄДРПОУ) щодо власників не внесено, оскільки законодавчо внесення таких змін до ЄДРПОУ підприємств в зоні АТО заборонено.

Два роки тому було зареєстровано іншу юридичну особу – ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ». Юридично ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» не пов’язане з ПрАТ «АВК». Але ми продовжуємо переговори з банками, які кредитували ПрАТ «АВК» – ми не ховаємося, ми хочемо зберегти відносини».  

Також прес-служба «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» стверджує, що товариство не має жодного відношення до підприємств, які працюють на окупованих територіях, у так званих ЛНР та ДНР.

«2014 року керівництво ПрАТ «АВК» закрило кондитерську фабрику в м. Луганськ, а 2015 року – фабрику в м. Донецьк, а також законсервувало устаткування, звільнило весь персонал і відтоді не веде жодної діяльності на окупованій території України.

Виконуючи вимоги СБУ щодо заборони на переміщення вантажів з зони АТО, ми були змушені залишити на зазначених фабриках обладнання, сировину та упаковку. Не маючи доступу до своїх виробничих майданчиків в зоні АТО, ми не можемо завадити їхньому протизаконному використанню сторонніми особами, що не мають до АВК стосунку.

avk-cherk

Єдиний виробничий майданчик компанії, який офіційно використовується наразі, знаходиться в м. Дніпро», – повідомляє прес-служба ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ».

 

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги:

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії