ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» каже, що ще не банкрут і не має бізнесу в ЛНР та ДНР

ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ»
Прес-служба ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» сьогодні у відповідь на статтю в "Ні корупції!" повідомила про те, що товариство не брало участі в тендері, організованому Канівською школою-інтернатом.

Нагадаємо, нещодавно «Ні корупції!» писав, що наприкінці жовтня цього року Канівська школа-інтернат оприлюднила інформацію на порталі Прозорро про намір придбати 524 новорічні набори цукерок. Оголошення про це сформували так – «Набір кондитерських виробів типу «АВК».

kaniv-internat-prozoro

Очікувана вартість допорогової закупівлі була 54550 гривень. Пропозицію подало лише одне підприємство - “Благодія-Центр” Черкаської міської громадської організації інвалідів “Благодія”, яке і стало переможцем. Воно запропонувало нижчу від очікуваної ціну на цукерки. Економія склала трохи більше 5 тисяч гривень.

Як повідомляє ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ», на момент публікації даної статті жодних угод чи домовленостей стосовно цієї тендерної пропозиції компанія не укладала, продукція не відвантажувалась і не передавалася ані організаторові, ані переможцю тендера.

«Таким чином, ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» не мало і не має жодного стосунку до означеного тендера», - зазначає прес-служба підприємства.

Зазначимо, що у блозі на сайті "Ні корупції!" йдеться про ПАТ «АВК»  як про виробника продукції - об’єкту допорогової закупівлі. Натомість, ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» у публікації не названо учасником тендера, воно згадане лише один раз із посиланням на дані YouControl і безвідносно до процедури закупівель: «Вони (власники ПАТ "АВК") також володіють частками крупних пакетів акцій  (>10%)  АВК Конфекшінарі холдінгз лімітед, Кіпр». Йшлося про Володимира Авраменка та Валерія Кравця».

У своїй офіційній заяві щодо банкрутства ПАТ «АВК», про яке повідомив «Ні корупції!» з посиланням на дані YouControlТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» пише, що «зацікавлене у чесному, прозорому і справедливому завершенні судового провадження за позовами банків-кредиторів до ПрАТ «АВК» щодо дострокового повернення кредиту згідно і в межах законодавства України».

"У 2015 році ПрАТ «АВК» припинило ведення господарської, фінансової, управлінської і договірної діяльності. З паном Кравцем Володимир Авраменко не має жодних відносин понад два роки. Щодо переоформлення власності, зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців (далі – ЄДРПОУ) щодо власників не внесено, оскільки законодавчо внесення таких змін до ЄДРПОУ підприємств в зоні АТО заборонено.

Два роки тому було зареєстровано іншу юридичну особу – ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ». Юридично ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» не пов’язане з ПрАТ «АВК». Але ми продовжуємо переговори з банками, які кредитували ПрАТ «АВК» – ми не ховаємося, ми хочемо зберегти відносини».  

Також прес-служба «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» стверджує, що товариство не має жодного відношення до підприємств, які працюють на окупованих територіях, у так званих ЛНР та ДНР.

«2014 року керівництво ПрАТ «АВК» закрило кондитерську фабрику в м. Луганськ, а 2015 року – фабрику в м. Донецьк, а також законсервувало устаткування, звільнило весь персонал і відтоді не веде жодної діяльності на окупованій території України.

Виконуючи вимоги СБУ щодо заборони на переміщення вантажів з зони АТО, ми були змушені залишити на зазначених фабриках обладнання, сировину та упаковку. Не маючи доступу до своїх виробничих майданчиків в зоні АТО, ми не можемо завадити їхньому протизаконному використанню сторонніми особами, що не мають до АВК стосунку.

avk-cherk

Єдиний виробничий майданчик компанії, який офіційно використовується наразі, знаходиться в м. Дніпро», - повідомляє прес-служба ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ».