На Миколаївщині посадовці хотіли вкрасти 4,7 мільйонів

20600_729x547Співробітники Служби безпеки України викрили механізм розкрадання 4,7 мільйона гривень посадовцями одного з державних портових операторів Миколаївщини.

Про це повідомляє прес-центр відомства.

Правоохоронці встановили, що у 2015 році чиновники оператора свідомо занизили тарифи для однієї з комерційних структур на вивезення металопродукції. Внаслідок дій посадовців державний бюджет недоотримав 3,5 мільйона гривень.

У квітні-травні 2016 року співробітники спецслужби задокументували безкоштовне перевантаження державними портовими кранами деревини бізнес-структури.

За ці роботи вартістю майже 1,2 мільйона гривень чиновники оператора офіційно не взяли гроші з підприємців.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності посадовців, причетних до розкрадання державних коштів», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», Служба безпеки України попеделила економічні збитки держави на 1,2 мільйона гривень у районі проведення антитерористичної операції.

«Комітет з конкурсних торгів одного з навчальних закладів міста Кремінна на Луганщині планував придбати для потреб установи службовий автотранспорт російського виробництва», – повідомили в СБУ і додали, що після інформування СБУ про невідповідність документації чинному законодавству, торги з придбання службового автотранспорту були припинені.