ФОТО
| |

На Миколаївщині посадовці хотіли вкрасти 4,7 мільйонів

20600_729x547Співробітники Служби безпеки України викрили механізм розкрадання 4,7 мільйона гривень посадовцями одного з державних портових операторів Миколаївщини.

Про це повідомляє прес-центр відомства.

Правоохоронці встановили, що у 2015 році чиновники оператора свідомо занизили тарифи для однієї з комерційних структур на вивезення металопродукції. Внаслідок дій посадовців державний бюджет недоотримав 3,5 мільйона гривень.

У квітні-травні 2016 року співробітники спецслужби задокументували безкоштовне перевантаження державними портовими кранами деревини бізнес-структури.

За ці роботи вартістю майже 1,2 мільйона гривень чиновники оператора офіційно не взяли гроші з підприємців.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності посадовців, причетних до розкрадання державних коштів», – повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», Служба безпеки України попеделила економічні збитки держави на 1,2 мільйона гривень у районі проведення антитерористичної операції.

«Комітет з конкурсних торгів одного з навчальних закладів міста Кремінна на Луганщині планував придбати для потреб установи службовий автотранспорт російського виробництва», – повідомили в СБУ і додали, що після інформування СБУ про невідповідність документації чинному законодавству, торги з придбання службового автотранспорту були припинені.

Доданий до: Корупція в Миколаєві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії