Директор КП «Київський метрополітен» декларацію про доходи запечатав у конверт і нікому не показує

45_bigДепартамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)  надав копії декларацій про майно і доходи керівників комунальних підприємств, що підпорядковуються депуртаменту, за винятком копій декларацій директорів КП МА «Жуляни», КП «Київавтошляхміст» та КП «Київський метрополітен».

Про це йдеться в офіційній відповіді Департаменту на  запит «Ні корупції!».

При цьому, у Департаменті транспортної інфраструктури вважають, що копія декларації директора КП «Київський метрополітен» оприлюдненню не підлягає.

2

3

4

Водночас, варто зазначити, що Департамент транспортної інфраструктури КМДА – один із небагатьох підрозділів КМДА, який надав вичерпну відповідь щодо копій декларацій керівників підконтрольних КП, а також вказав, які директори КП не забажали надати копії своїй декларацій.

Ще один департамент, який на запит «Ні корупції!» також надав копії декларацій директорів підконтрольних КП, - це Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища.

Інші департаменти КМДА, скажімо, Департамент промисловості та розвитку підприємництва, не лише не надав копій декларацій керівників, підконтрольних йому КП, але й відмовився переадресувати їм відповідний запит. Хоча згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», «розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача» .

1