ФОТО
| |

Директор КП «Київський метрополітен» декларацію про доходи запечатав у конверт і нікому не показує

45_bigДепартамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)  надав копії декларацій про майно і доходи керівників комунальних підприємств, що підпорядковуються депуртаменту, за винятком копій декларацій директорів КП МА «Жуляни», КП «Київавтошляхміст» та КП «Київський метрополітен».

Про це йдеться в офіційній відповіді Департаменту на  запит «Ні корупції!».

При цьому, у Департаменті транспортної інфраструктури вважають, що копія декларації директора КП «Київський метрополітен» оприлюдненню не підлягає.

2

3

4

Водночас, варто зазначити, що Департамент транспортної інфраструктури КМДА – один із небагатьох підрозділів КМДА, який надав вичерпну відповідь щодо копій декларацій керівників підконтрольних КП, а також вказав, які директори КП не забажали надати копії своїй декларацій.

Ще один департамент, який на запит «Ні корупції!» також надав копії декларацій директорів підконтрольних КП, – це Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища.

Інші департаменти КМДА, скажімо, Департамент промисловості та розвитку підприємництва, не лише не надав копій декларацій керівників, підконтрольних йому КП, але й відмовився переадресувати їм відповідний запит. Хоча згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», «розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача» .

1

 

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії