Мінкульт не отримував документи для передачі Підгорецького замку в концесію

podgoreckij-zamokМіністерство культури не отримувало документів для того, щоб мати підстави ухвалити рішення про передачу пам’ятки архітектури національного значення, замку XVII-XVIII ст. у с.Підгірці Бродівського району Львівської області, в концесію.

Про це йдеться у відповіді Мінкульту на запит «Ні корупції!».

У відомстві зазначили, що для того, щоб мати підстави ухвалити таке рішення, вони мали отримати облікову документацію на Підгорецький замок, документ, що засвідчує право власності та інформацію щодо використання усіх складових пам’ятки.

Водночас у Мінкульту повідомили, що згідно із Законом України рішення про передачу Підгорецького замку в концесію на об’єкт права державної власності ухвалює Кабінет міністрів України або уповноважений ним орган виконавчої влади за результатами концесійного конкурсу.

min

Як повідомляв «Ні корупції!», Львівська ОДА визнала, що ініціювала передачу Підгорецького замку в концесію.

Своїм листом від 3 серпня 2016 року Львівська ОДА звернулась до Міністерства культури України щодо надання погодження про передачу Підгорецького замку в концесію. Одначе станом на сьогодні, повідомили у ЛОДА, відповіді від Мінкульту ще не надходило.

Своїм листом від 3 серпня 2016 року Львівська ОДА звернулась до Міністерства культури України щодо надання погодження про передачу Підгорецького замку в концесію.

Одначе станом на сьогодні, повідомили у ЛОДА, відповіді від Мінкульту ще не надходило.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше народний депутат Ірина Подоляк зазначила, що Підгорецький замок на Львівщині таємно готують до передачі в концесію.

Своєю чергою, як також повідомляв «Ні корупції!», голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка підтвердив, що на сьогодні розробляється на рівні Кабінету міністрів положення про можливість передачі в концесію різних об’єктів – замків, доріг тощо.

Також він зазначив, що «будь-яка передача в концесію, в оренду, в користування буде проводитись виключно на прозорих, публічних конкурсах із залученням громадськості і фахівців» і «ми повинні інвестувати гроші в руїни, які називаються Підгорецьким замком».
.
Читайте також Львівські замки і палаци продовжують руйнуватися після передання у концесію