Львівський чиновник, якого підозрюють у справі Грибовицького смітника, попався на хабарі

Юрій Голець

Юрій Голець

Працівники військової прокуратури затримали начальника управління житлового господарства Львівської міської ради Юрія Гольця за підозрою в отриманні хабара розміром 90 тис. грн.

Про це повідомляють «Варіанти» з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах.

За інформацією видання, Голець вимагав 800 тис. грн., але затримали його під час передачі 90 тис. грн.

За які саме послуги чиновник вимагав хабар, наразі невідомо.

Своєю чергою, ZAXID.NET повідомив, що кабінет першого заступника міського голови Львова Віктора Пушкарьова обшукують представники СБУ. Також триває обшук у кабінеті начальника управління житлового господарства Львівської міськради Юрія Гольця, якого вранці затримали під час отримання хабара.

За словами Юлії Галущак, речниці Військової прокуратури Західного регіону, обшуки у кабінетах Віктора Пушкарьова та Юрія Гольця відбуваються у рамках розслідування однієї справи. Якої саме - Юлія Галущак наразі відмовилась говорити.

Наприкінці жовтня прокуратура Львівської області оголосила Юрію Гольцю про підозру щодо незаконного поводження з відходами на Грибовицькому сміттєзвалищі, на якому в травні внаслідок пожежі і зсуву загинули люди.

Втім, як зазначав на початку листопада прокурор Львівщини Юрій Квятківський, Гольця так і не відсторонили від роботи. Суд відпустив його під особисте зобов'язання.

Читайте також Про мера, який відкрив Львів для світу, а містян потопив у смітті  

Кличко дав майже 4 мільйони, щоб уникнути катастрофи на столичному смітнику