Львівська ОДА визнала, що ініціювала передачу Підгорецького замку в концесію

7rxaju6wwlІніціатором передачі в концесію пам’ятки архітектури національного значення, замку XVII-XVIII ст. у с.Підгірці Бродівського району Львівської області виступила Львівська обласна державна адміністрація (ЛОДА).

Про це йдеться у відповіді Департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА на запит «Ні корупції!».

У відповіді також зазначається, що своїм листом від 3 серпня 2016 року ЛОДА звернулась до Міністерства культури України щодо надання погодження про передачу Підгорецького замку в концесію.

Одначе станом на сьогодні, повідомили у ЛОДА, відповіді від Мінкульту ще не надходило.

loda

loda1

loda2

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше народний депутат Ірина Подоляк зазначила, що Підгорецький замок на Львівщині таємно готують до передачі в концесію.

Своєю чергою, як також повідомляв «Ні корупції!», голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка підтвердив, що на сьогодні розробляється на рівні Кабінету міністрів положення про можливість передачі в концесію різних об’єктів – замків, доріг тощо. Також він зазначив, що «будь-яка передача в концесію, в оренду, в користування буде проводитись виключно на прозорих, публічних конкурсах із залученням громадськості і фахівців» і «ми повинні інвестувати гроші в руїни, які називаються Підгорецьким замком».

Читайте також Львівські замки і палаци продовжують руйнуватися після передання у концесію