ФОТО
| |

Львівська ОДА визнала, що ініціювала передачу Підгорецького замку в концесію

7rxaju6wwlІніціатором передачі в концесію пам’ятки архітектури національного значення, замку XVII-XVIII ст. у с.Підгірці Бродівського району Львівської області виступила Львівська обласна державна адміністрація (ЛОДА).

Про це йдеться у відповіді Департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА на запит «Ні корупції!».

У відповіді також зазначається, що своїм листом від 3 серпня 2016 року ЛОДА звернулась до Міністерства культури України щодо надання погодження про передачу Підгорецького замку в концесію.

Одначе станом на сьогодні, повідомили у ЛОДА, відповіді від Мінкульту ще не надходило.

loda

loda1

loda2

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше народний депутат Ірина Подоляк зазначила, що Підгорецький замок на Львівщині таємно готують до передачі в концесію.

Своєю чергою, як також повідомляв «Ні корупції!», голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка підтвердив, що на сьогодні розробляється на рівні Кабінету міністрів положення про можливість передачі в концесію різних об’єктів – замків, доріг тощо. Також він зазначив, що «будь-яка передача в концесію, в оренду, в користування буде проводитись виключно на прозорих, публічних конкурсах із залученням громадськості і фахівців» і «ми повинні інвестувати гроші в руїни, які називаються Підгорецьким замком».

Читайте також Львівські замки і палаци продовжують руйнуватися після передання у концесію

Доданий до: Корупція у Львові, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії