«ДУСя» поліпшила житлові умови 12 працівникам: найбільшу квартиру дала керівникові

zhitloДержавне управління справами упродовж 2011–2016 років забезпечило державним житлом 12 своїх працівників.

Про це йдеться у відповіді на запит «Ні корупції!» від тимчасово виконуючого обов’язки керівника Державного управління справами І.М. Куцика.

Зокрема, дармові квартири від ДУС отримали: Шульга Г. Г. (житлова площа 17,36 кв. метра), Сєрікова Н. Б. (житлова площа 40,80 кв. метра), Новоселецька І. В. (житлова площа 42,20 кв. метра), Колотій О. П. (житлова площа 51,80 кв. метра), Лемішко Н. Є. (житлова площа 21,60 кв. метра), Авер’янова Ю. С. (житлова площа 32,56 кв. метра), Котик В. В. (житлова площа 29,60 кв. метра), Мельник В. В. (житлова площа 42,50 кв. метра), Хохлова О. В. (житлова площа 38,20 кв. метра), Цикало Н. Ф. (житлова площа 60,00 кв. метрів), Борзов С. С. (житлова площа 111,60 кв. метра), Єремєєнко М. О. (житлова площа 60,70 кв. метра).

Усі працівники ДУС отримало житло «на підставах, що передбачають визнання осіб такими, які потребують поліпшення житлових умов відповідно до норм чинного законодавства».

Де саме отримали житло працівники ДУС та на яких посадах вони перебували, коли їм поліпшували житлові умови, у ДУС не вказали, оскільки вважають, що «згідно з частиною шостою статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та абзацу четвертого частини першої статті 47 Закону України «Про запобігання корупції», інформація щодо місцезнаходження запитуваних Вами об’єктів є інформацією з обмеженим доступом».

1Таким чином, найбільшу дармову житлову площу тримав екс-керівник ДУС Сергій Борзов.

Як повідомляв «Ні корупції!», Порошенко звільнив керівника ДУСі Сергія Борзова, що «засвітився» у розслідуванні «Наших грошей». Журналісти з’ясували, що ДП «Укржитлосервіс», підвідомче Державному управлінню справами, видало свідоцтво на право власності на квартиру Борзову і всій його родині. Квартира знаходиться в багатоповерхівці на бульварі Лесі Українки в Києві. Комерційна вартість дарунку ДУСі 2-2,5 тис дол США за квадрат. В цілому – понад 10 млн грн.

Як перевірив «Ні корупції!», хоча Президент звільнив Борзова з посади т.в.о. керівника ДУС, одначе нині Борзов все ще працює у відомстві заступником керівника ДУС.

zapysatyТакож, як повідомляв «Ні корупції!», журналісти з’ясували, що начальниця юридичного управління Державного управління справами Марія Єремєєнко отримала від свого відомства квартиру. Чиновниця приватизувала 117 кв.м. в новобудові у центрі Києва. Метражність отриманої квартири перевищила дозволені норми більше, ніж удвічі.

Як з’ясував «Ні корупції!», серед інших власників дармових квартир – Новоселецька Ілона Валентинівна, завідувач сектором державних нагород протокольно-організаційного відділу Управління протокольного забезпечення ДУС (вона зазначила отриману в 2011 році квартиру в е-декларації за 2015 рік),  та Сєрікова Н.Б., начальник Управління санаторно-курортного забезпечення ДУС.