Чиновник із Львівської міськради Голець сидів на регулярних «відкатах»

tСпівробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою встановили, що чиновник регулярно отримував «відкат» від комерційної структури за сприяння в укладанні договорів на роботи з капітального ремонту будинків та благоустрою міста.

Про це йдеться на сайті СБУ.

Співробітники спецслужби з’ясували, що за вже укладені угоди на майже два мільйони гривень посадовець вимагав 5-8 % від суми залежно від різновиду робіт. Задокументовано також домовленість начальника управління з бізнесменами посприяти підписанню нових договорів на вісім мільйонів гривень.

«Оперативники СБ України затримали чиновника у центрі Львову під час отримання чергової частини хабара у розмірі вісімдесят тисяч гривень. Наразі відбуваються обшуки у приміщенні Львівської міської ради», - повідомили в СБУ.

zapysaty

https://youtu.be/Be4VBK-MPJU

Як повідомляв «Ні корупції!», на хабарі попався Львівський чиновник, якого підозрюють у справі Грибовицького смітника, Юрій Голець.

Наприкінці жовтня прокуратура Львівської області оголосила Юрію Гольцю про підозру щодо незаконного поводження з відходами на Грибовицькому сміттєзвалищі, на якому в травні внаслідок пожежі і зсуву загинули люди.

Втім, як зазначав на початку листопада прокурор Львівщини Юрій Квятківський, Гольця так і не відсторонили від роботи. Суд відпустив його під особисте зобов’язання.