Свято наближається – у Черкасах хочуть накупити гірлянд на 1,5 мільйона

cherk-mr-newyear

Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради розмістив на порталі Прозорро оголошення про проведення відкритих торгів з назвою «лампи та світильники, інші». Заплановано потратити на це не більше, ніж  1 737 440.40 гривень.

Тендерної документації до лампочок та світильників замовник не надав. Нема також на сторінці інформації про сам предмет закупівлі. Знайти її можна лише у закладках до лотів торгів. Їх два. За першим купуватимуть освітлювальне обладнання (гірлянди освітлювальні для прикрашання новорічних ялинок) . Розраховують на  400 тисяч гривень з ПДВ.

У другий лот включили освітлювальне обладнання (гірлянди освітлювальні для прикрашання міста). Його очікувана вартість становить 1 337 440 грн з ПДВ.

cherk-miskrada-lamp-prozoro

На питання можливих учасників щодо переліку матеріалів, характеристик, технічної документації замовник не відповів. Нема на сторінці оголошених торгів і дати проведення процедури.

Відомо, що оскаржити умови закупівлі можна до 26 листопада. А кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 30 листопада.

girlanda-ny

Від початку року Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради, за даними Текстів, уклав 434 угоди загальною вартістю  512.62 млн грн.