ФОТО
| |

Свято наближається – у Черкасах хочуть накупити гірлянд на 1,5 мільйона

cherk-mr-newyear

Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради розмістив на порталі Прозорро оголошення про проведення відкритих торгів з назвою «лампи та світильники, інші». Заплановано потратити на це не більше, ніж  1 737 440.40 гривень.

Тендерної документації до лампочок та світильників замовник не надав. Нема також на сторінці інформації про сам предмет закупівлі. Знайти її можна лише у закладках до лотів торгів. Їх два. За першим купуватимуть освітлювальне обладнання (гірлянди освітлювальні для прикрашання новорічних ялинок) . Розраховують на  400 тисяч гривень з ПДВ.

У другий лот включили освітлювальне обладнання (гірлянди освітлювальні для прикрашання міста). Його очікувана вартість становить 1 337 440 грн з ПДВ.

cherk-miskrada-lamp-prozoro

На питання можливих учасників щодо переліку матеріалів, характеристик, технічної документації замовник не відповів. Нема на сторінці оголошених торгів і дати проведення процедури.

Відомо, що оскаржити умови закупівлі можна до 26 листопада. А кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 30 листопада.

girlanda-ny

Від початку року Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради, за даними Текстів, уклав 434 угоди загальною вартістю  512.62 млн грн.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії