Слідчий прокуратури придбав практично нову BMW X6 за ціною брухту

zapysaty

Заступник начальника слідчого управління прокуратури м.Києва Ігор Демідов задекларував купівлю практично нової BMW X6 за ціною, в 10 разів нижчою від ринкової.

Про це стало відомо із електронної декларації Ігоря Демідова за 2015 р., повідомляє проект "Народне НАЗК".

У декларацію Демідов вписав, що у 2015 р. його дружина придбала BMW X6 2013 року випуску за 149 тис. грн. – удвічі дешевше за придбаний того ж року паркінг.

1

Разом із тим, така автівка зараз коштує набагато дорожче – від 40 тис дол. (близька 1 млн грн) до 64 тис дол. (близько 2 млн грн.)

2

Натомість, за суму, вказану Демідовим, BMW X6 можна придбати хіба що розбиту у ДТП й нерозмитнену, таку що досі знаходиться на майданчику битих машин за кордоном – такі продають від 300 тис грн. і дорожче. Автівка Демідова – не розбита,  і в Україні. На ній цього літа прокурор їздив на роботу в Слідче управління прокуратури Києва.

3

Окрім того, в електронній декларації Демідов зазначив ціну землі, котру в 2013 р. придбала дружина прокурора Марія Демідова. Дві земельні ділянки в с.Новосілки Вишгородсього району – по 0,12 га на березі затоки р.Десна. Згідно з декларацією,  вони були придбані за 240 тис грн. (близько 1,25 тис дол./сотка). Наразі земля тут коштує 5.5 тис. дол. за сотку.

Також Демідов вписав у електронну декларацію раніше не зазначений у паперовій бізнес дружини. З квітня 2015 р. Марія Демідова є співвласницею компанії ТОВ «Полібуднпсервіс». Внесок Демідової до статутного капіталу складає 253 тис грн, або 25%. Основний вид діяльності компанії – здавання в оренду нерухомого майна. Згідно з даними майнового реєстру, йдеться про комерційну нерухомість: так, фірма має 180 кв.м. на ринку «Оболонь» (Героїв Дніпра, 41), стільки ж на Виноградарі – тут розміщений супермаркет (вулиця Фрунзе 166), ще 170 кв.м. також на Виноградарі з різними магазинами та офісами (проспект Свободи, 26). Разом із тим, жодного доходу дружини від участі у цьому бізнесі в декларації не зазначено.

Нагадаємо, раніше Ігор Демідов неодноразово приховував майно та активи родини від декларування.

Так, декларацію за 2010 р. він здав абсолютно порожню, хоча на той момент уже 5 років навпіл з дружиною володів квартирою на 149 кв.м. (Марія Демідова приписана в ЖК «Оазис» на Оболоні, наразі квартири аналогічної площі в цьому будинку продаються за 380 тис дол.), а також будинком у садовому товаристві «Полімер», між Київським морем та обхідним каналом водосховища. Згідно з даними Реєстру майнових прав на нерухоме майно, цей будинок на 230 кв.м. дружина прокурора придбала в 2006 р. за 780 тис грн.

Пізніше Демідов вписав у декларацію за 2011 нерухомість та два автомобілі LEXUS ES 350 (2007 р.в.) і LEXUS LX 570 (2010 р.в.), натомість, у 2015 забув зазначити бізнес дружини.

Докладніше про прокурора Ігоря Демідова дивіться ТУТ.

https://youtu.be/uLynhqgXE7w

Наприкінці вересня Ігор Демідов проходив тестування на конкурсі на адміністративні посади, прокурорів та слідчих в Генеральній інспекції ГПУ. На яку посаду претендував і чи пройшов – невідомо.

Народне НАЗК