ФОТО
| |

Слідчий прокуратури придбав практично нову BMW X6 за ціною брухту

zapysaty

Заступник начальника слідчого управління прокуратури м.Києва Ігор Демідов задекларував купівлю практично нової BMW X6 за ціною, в 10 разів нижчою від ринкової.

Про це стало відомо із електронної декларації Ігоря Демідова за 2015 р., повідомляє проект “Народне НАЗК”.

У декларацію Демідов вписав, що у 2015 р. його дружина придбала BMW X6 2013 року випуску за 149 тис. грн. – удвічі дешевше за придбаний того ж року паркінг.

1

Разом із тим, така автівка зараз коштує набагато дорожче – від 40 тис дол. (близька 1 млн грн) до 64 тис дол. (близько 2 млн грн.)

2

Натомість, за суму, вказану Демідовим, BMW X6 можна придбати хіба що розбиту у ДТП й нерозмитнену, таку що досі знаходиться на майданчику битих машин за кордоном – такі продають від 300 тис грн. і дорожче. Автівка Демідова – не розбита,  і в Україні. На ній цього літа прокурор їздив на роботу в Слідче управління прокуратури Києва.

3

Окрім того, в електронній декларації Демідов зазначив ціну землі, котру в 2013 р. придбала дружина прокурора Марія Демідова. Дві земельні ділянки в с.Новосілки Вишгородсього району – по 0,12 га на березі затоки р.Десна. Згідно з декларацією,  вони були придбані за 240 тис грн. (близько 1,25 тис дол./сотка). Наразі земля тут коштує 5.5 тис. дол. за сотку.

Також Демідов вписав у електронну декларацію раніше не зазначений у паперовій бізнес дружини. З квітня 2015 р. Марія Демідова є співвласницею компанії ТОВ «Полібуднпсервіс». Внесок Демідової до статутного капіталу складає 253 тис грн, або 25%. Основний вид діяльності компанії – здавання в оренду нерухомого майна. Згідно з даними майнового реєстру, йдеться про комерційну нерухомість: так, фірма має 180 кв.м. на ринку «Оболонь» (Героїв Дніпра, 41), стільки ж на Виноградарі – тут розміщений супермаркет (вулиця Фрунзе 166), ще 170 кв.м. також на Виноградарі з різними магазинами та офісами (проспект Свободи, 26). Разом із тим, жодного доходу дружини від участі у цьому бізнесі в декларації не зазначено.

Нагадаємо, раніше Ігор Демідов неодноразово приховував майно та активи родини від декларування.

Так, декларацію за 2010 р. він здав абсолютно порожню, хоча на той момент уже 5 років навпіл з дружиною володів квартирою на 149 кв.м. (Марія Демідова приписана в ЖК «Оазис» на Оболоні, наразі квартири аналогічної площі в цьому будинку продаються за 380 тис дол.), а також будинком у садовому товаристві «Полімер», між Київським морем та обхідним каналом водосховища. Згідно з даними Реєстру майнових прав на нерухоме майно, цей будинок на 230 кв.м. дружина прокурора придбала в 2006 р. за 780 тис грн.

Пізніше Демідов вписав у декларацію за 2011 нерухомість та два автомобілі LEXUS ES 350 (2007 р.в.) і LEXUS LX 570 (2010 р.в.), натомість, у 2015 забув зазначити бізнес дружини.

Докладніше про прокурора Ігоря Демідова дивіться ТУТ.

Наприкінці вересня Ігор Демідов проходив тестування на конкурсі на адміністративні посади, прокурорів та слідчих в Генеральній інспекції ГПУ. На яку посаду претендував і чи пройшов – невідомо.

Народне НАЗК  

Доданий до: Відеоблог, Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії