ФОТО
| |

У Хілтоні Рева не святкував, а проводив конференцію

zapysaty3 листопада 2016 року Міністерством соціальної політики спільно з місією Координатором проектів ОБСЄ в Україні було проведено конференцію «Впровадження соціальних реформ в умовах децентралізації з урахуванням гендерних аспектів» під головуванням міністра соцполітики Андрія Реви.

Про це йдеться у відповіді міністерства соціальної політики на запит «Ні корупції!» щодо пояснення інформації, яка з’явилась у ЗМІ стосовно проведення святкування Дня працівника соціальної сфери в одному з найдорожчих готелів Києва – Хілтоні.

За інформацією Мінсоцполітики, бюджетних коштів на фінансування даного заходу витрачено не було.

Водночас, у міністерстві не повідомили суму витрат на проведення конференції, як про це просив у своєму запиті «Ні корупції!».

111

Як повідомляв «Ні корупції!», очільник Міністерства соціальної політики України Андрій Рева до Дня працівника соціальної сфери зібрав керівників профільних департаментів обладміністрацій і міськрад в Хілтоні, одному з найдорожчих готелів Києва.

У копії документу-запрошення за підписом міністра соцполітики Андрія Реви керівникам департаментів соціального захисту населення, керівникам служб у справах дітей обласних та Київської держадміністрацій, керівникам органів соціального захисту населення міських рад (обласних центрів) офіційним приводом для зібрання вказувалося обговорення досягнень у соціальній сфері та проведення соціальних реформ, зокрема надання населенню субсидій.

Водночас про конференцію не було і слова.

1-4

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії