У Хілтоні Рева не святкував, а проводив конференцію

zapysaty3 листопада 2016 року Міністерством соціальної політики спільно з місією Координатором проектів ОБСЄ в Україні було проведено конференцію «Впровадження соціальних реформ в умовах децентралізації з урахуванням гендерних аспектів» під головуванням міністра соцполітики Андрія Реви.

Про це йдеться у відповіді міністерства соціальної політики на запит «Ні корупції!» щодо пояснення інформації, яка з’явилась у ЗМІ стосовно проведення святкування Дня працівника соціальної сфери в одному з найдорожчих готелів Києва – Хілтоні.

За інформацією Мінсоцполітики, бюджетних коштів на фінансування даного заходу витрачено не було.

Водночас, у міністерстві не повідомили суму витрат на проведення конференції, як про це просив у своєму запиті «Ні корупції!».

111

Як повідомляв «Ні корупції!», очільник Міністерства соціальної політики України Андрій Рева до Дня працівника соціальної сфери зібрав керівників профільних департаментів обладміністрацій і міськрад в Хілтоні, одному з найдорожчих готелів Києва.

У копії документу-запрошення за підписом міністра соцполітики Андрія Реви керівникам департаментів соціального захисту населення, керівникам служб у справах дітей обласних та Київської держадміністрацій, керівникам органів соціального захисту населення міських рад (обласних центрів) офіційним приводом для зібрання вказувалося обговорення досягнень у соціальній сфері та проведення соціальних реформ, зокрема надання населенню субсидій.

Водночас про конференцію не було і слова.

1-4