ФОТО
| |

“Пришвидшився в рази відплив з урядових структур порядних і професійних людей”

pekar

Валерій Пекар, співзасновник проекту “Нова країна”

“Констатую факт: запущена старими корупціонерами інформаційна спецоперація під кодовою назвою “всі однакові” дала результат.

Метою операції було зрівняти у суспільному сприйнятті дійсних реформаторів та корупціонерів, знівелювати різницю між ними – як в уряді, так і в парламенті. На сьогоднішній день у моїй стрічці на Фейсбуці спостерігається однакова ненависть до тих, хто робить реформи, і до тих, хто їм заважає, – на підставі самого факту роботи в уряді чи парламенті.

Через це пришвидшився в рази відплив з урядових структур порядних і професійних людей.

Що ж, це перемога. Тільки це не наша перемога. Для нас це поразка. В черговий раз начебто розумним людям не вистачило дорослості підтримати своїх, зрозуміти, що без нашої підтримки вони не зможуть працювати.

(Роз’яснення: це не про якусь конкретну людину, це узагальнення. Складіть список тих, хто звільнився за останні два місяці, і ви побачите всю картину. Можливо, ви не слідкуєте. А я слідкую). 

Валерій Пекар, Фейсбук

 
Доданий до: Корупція в Києві, Україна, Цитата дня
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії