Черкаська поліція має намір купити паперу російського виробництва на 180 тисяч гривень

papir-printer-cherk

Головне управління Національної поліції у Черкаській області оголосило про проведення  відкритих торгів на закупівлю офісного паперу. Очікувана вартість тендеру - 180 тисяч гривень. За ці гроші планують купити 2307 пачок. Тобто, не більше, ніж  78 гривень за кожну.

Початок аукціону запланували на 28 листопада цього року. А у технічній документації вказали, що в одному упакуванні має бути по 490-510 аркушів класу С, папір Captain Universal  або  еквівалент. Одразу ж зазначимо, що середня ціна саме такого паперу становить 72 гривні. Замовник також ретельно і дуже детально розписав усі технічні характеристики паперу, який він хоче купити - вологість, «поверхня вбиранність води», жорсткість, шорсткість, яскравість, зольність, міцність поверхні по Деннісону.

prozoro-police-cherk-papir

У ціну товару Головне управління Національної поліції включило вартість усіх витрат учасника.

Також технічну документацію доповнили приміткою: «при пропозиції учасником еквіваленту зазначеного товару за Предметом закупівлі обов’язкове надання технічної документації (підтвердження), що запропонований еквівалент відповідає вимогам замовника, тобто, не гірше за технічними та якісними характеристиками».

Товариство з обмеженою відповідальністю «Український папір», яке виявило бажання узяти участь у електронних торгах, виявило дискримінаційні параметри у документації.  15 листопада, ТОВ висунуло вимоги про усунення порушення.

«cherk-international-paperТехнічні вимоги до паперу були встановлені для конкретної марки паперу «Captain Universal», виробництва компанії «International Paper», Російська Федерація. Зважаючи на це, інші марки паперу, які можуть бути запропоновані Вам іншими учасниками не будуть відповідати одному або декільком параметрам, оскільки не всі виробники вказують у своїх сертифікатах якості параметри, що вказує «International Paper», повідомляє у свої вимогах «Український папір».

Також ТОВ наголосило на вимогах Закону України «Про санкції», Указі Президента «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», де йдеться про те, що замовник не здійснює державні закупівлі товарів, робіт і послуг у юридичних осіб-резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких знаходиться у власності іноземної держави, а також державні закупівлі у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції згідно з цим Законом.

Рішення замовника з цього приводу у стадії очікування. Відповідно до умов тендеру, оскаржувати умови закупівлі можна до півночі 21 листопада цього року.