ФОТО
| |

АПУ назвала 5 працівників, яких забезпечила дармовим житлом

klyuch-v-ruke-004-1024x765Упродовж 2012-1014 років Адміністрація Президента України забезпечила житлом п’ятьох своїх працівників, які потребували поліпшення житлових умов згідно з чинним законодавством.

Так, безкоштовне житло від держави отримали В.Грамотнєв, В.Хоменко, Г.Токаревський, В.Петров і Н. Стародубцева.

Про це йдеться у відповіді на запит «Ні корупції!» від Адміністрації Президента України.

«У період з 2014 року і по теперішній час квартири працівникам АПУ не надавались», – йдеться у відповіді.

1

2

Водночас у своєму запиті «Ні корупції!» також просив вказати посади осіб, які отримали дармове житло від держави, а також адреси та площу житла, яке було надано. Одначе в АПУ вважають, що ця інформація є з обмеженим доступом, тому відповіді на ці питання не надали.

У відкритих джерелах можна знайти інформацію про те, що Валерій Грамотнєв, який отримав житло від АПУ, у 2010-2014 роках був Радником Президента України в Адміністрації Президента України. З 2008 по 2010 рік він працював заступником керівника Секретаріату депутатської фракції ПР у ВРУ. У 2006-2008 роках і у 2003-2005 роках працював помічником прем’єр-міністра.

Наталя Стародубцева, яка також отримала житло від держави, оскільки потребувала поліпшення житлових умов, нині є помічником нардепа С.Льовочкіна за строковим трудовим договором на постійній основі.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії