ФОТО
| |

Вінницьким посадовцям пояснили, де корупція, а де можна

SAMSUNG CSCУ Вінниці представники Національного комітету запобігання корупції ознайомили чиновників з ОДА, РДА та органів місцевого самоврядування з вимогами законодавства в частині конфлікту інтересів та інших обмежень задля запобігання корупції, повідомляє Інформаційна Вінничина.

За інформацією видання, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій наголосив, що держслужбовцям та депутатам необхідно фахово роз’яснити, що таке конфлікт інтересів.

Губернатор розповів з власного досвіду, що не завжди є зрозумілим, де конфлікт інтересів, а де його немає.

«Нещодавно мені подарували футбольний м’яч, і я сам для себе задав запитання: «Це є елемент, який може бути трактований як порушення законодавства?». Зверніть увагу, я не жартую, я говорю абсолютно практичні речі. Перше питання до мене: «Це ви заберете додому чи як?». Я відповідаю: «Я передам дитячо-юнацькій спортивній школі». І тоді це буде вважатися нормальним», – розповів В.Коровій.

Вінниця стала першим містом, куди завітало НАЗК з лекцією щодо запобігання корупції.

Загалом, в рамках проекту, який фінансується ООН в Україні, представники НАЗК відвідають 15 міст держави.

Як повідомляв «Ні корупції!», у квітні цього року лише 20 зі 120 депутатів Київської міської ради прийшли послухати лекцію про те, як боротися з корупцією.

Доданий до: Корупція у Вінниці, Новини, Україна
Теги: , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії