Вінницьким посадовцям пояснили, де корупція, а де можна

SAMSUNG CSCУ Вінниці представники Національного комітету запобігання корупції ознайомили чиновників з ОДА, РДА та органів місцевого самоврядування з вимогами законодавства в частині конфлікту інтересів та інших обмежень задля запобігання корупції, повідомляє Інформаційна Вінничина.

За інформацією видання, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій наголосив, що держслужбовцям та депутатам необхідно фахово роз’яснити, що таке конфлікт інтересів.

Губернатор розповів з власного досвіду, що не завжди є зрозумілим, де конфлікт інтересів, а де його немає.

«Нещодавно мені подарували футбольний м’яч, і я сам для себе задав запитання: «Це є елемент, який може бути трактований як порушення законодавства?». Зверніть увагу, я не жартую, я говорю абсолютно практичні речі. Перше питання до мене: «Це ви заберете додому чи як?». Я відповідаю: «Я передам дитячо-юнацькій спортивній школі». І тоді це буде вважатися нормальним», - розповів В.Коровій.

Вінниця стала першим містом, куди завітало НАЗК з лекцією щодо запобігання корупції.

Загалом, в рамках проекту, який фінансується ООН в Україні, представники НАЗК відвідають 15 міст держави.

Як повідомляв «Ні корупції!», у квітні цього року лише 20 зі 120 депутатів Київської міської ради прийшли послухати лекцію про те, як боротися з корупцією.