Суддя-колядник Зварич намагається поновитися на посаді

1245884398_zvarichКолишній глава Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, засуджений в 2011 році до ув'язнення за звинуваченням в корупції, намагається поновитися на посаді.

Про це свідчить позов, зареєстрований Львівським окружним адміністративним судом під номером 2а-475/09/1370 і призначений до розгляду на 21 листопада, повідомляє «Українська правда».

«Позивач вимагає визнати незаконною і скасувати постанову Верховної Ради, а також відшкодувати моральну шкоду», - йдеться в повідомленні.

Кримінальну справу проти на той час голови Апеляційного адмінсуду Львова Зварича було порушено в кінці 2008 року. У будинку голови суду, в його робочому кабінеті і кабінетах шести його колег співробітники СБУ і Генпрокуратури вилучили $ 1 млн і 2 млн грн.

У своє виправдання Зварич заявив, що близько $100 тис він просто «наколядував».

«Є в українців така звичка, ви тільки не смійтеся, посівати новий кабінет: хто копійками, хто гривнями, хто доларом», - розповів Зварич незадовго до арешту.

У вересні 2011 року вироком Оболонського суду Ігоря Зварича засуджено до 10 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади судді та посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у державних установах строком на 3 роки з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», у 2014 році Апеляційний суд Києва залишив чинним вирок колишньому судді Ігорю Зваричу, засудженому за хабарництво до 10 років позбавлення волі.

У січні цього року Зварич був звільнений за «законом Савченко» з місця позбавлення волі за рішенням того ж Оболонського суду Києва.