ФОТО
| |

Кличко дав майже 4 мільйони, щоб уникнути катастрофи на столичному смітнику

ec3a3396Київський міський голова Віталій Кличко виділив 3 мільйони 800 тисяч гривень із резервного фонду бюджету міста Києва Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру на полігоні твердих побутових відходів № 5 біля с. Підгірці Обухівського району Київської області.

Відповідне розпорядження № 1111 від 10 листопада розміщене на сайті Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, на ці гроші будуть виконані роботи з часткового укриття мінеральним ґрунтом частини полігону.

Замовник виконання робіт – ПАТ «Київспецтранс».

Як повідомляв «Ні корупції!», упродовж кількох років КП «Київбудреконструкція» переплачувала підряднику з реконструкції та технічного переоснащення полігону твердих побутових відходів №5 в селі Підгірці Обухівського району. Також аудитори виявили, що столичні комунальники халтурно наростили дамбу на полігоні – виконані роботи з укладання суглинку в якості насипу у певній мірі виявились шкідливими і техногенно небезпечними.

Читайте також Про мера, який відкрив Львів для світу, а містян потопив у смітті

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії