Столичні інспектори з благоустрою зробили майже 6,5 тисяч попереджень за неприбраний сніг

cropЗа останню добу інспектори з благоустрою вручили 6,4 тисячі попереджень комерційним структурам і склали 30 адміністративних протоколів щодо неприбраного снігу, сума яких може сягати 51 тис. грн.

Про це під час прес-брифінгу в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Київавтодор» продовжує активну роботу, задіяно понад 300 одиниць техніки та 173 тракторів та автомобілів ЖЕКів. Увечері ми розпочнемо вивозити сніг із міста. Зараз акцент робимо на прибиранні тротуарів, дворів, квартальних проїздів. Я звертаю увагу власників та орендарів приміщень і територій на їхній обов᾽язок також забезпечити прибирання відповідних ділянок. Якщо прибирання не буде забезпечене протягом найближчих годин, ми застосовуватимемо штрафні санкції. Один штраф може сягати 1800 грн», – сказав Петро Пантелеєв.

За його словами, наразі на підприємства та організації різних форм власності складено 30 протоколів, загальна сума штрафів згідно яких може складати 51 тисячу гривень.

«На території Києва працює 92 інспектори з благоустрою. Вони виявляють території, де не прибрали сніг, не обробили протиожеледними засобами. Таке недбальство наражає пішоходів на небезпеку травмування. Тому ми спочатку попереджаємо балансоутримувачів про необхідність такої роботи, а в разі невиконання – штрафуємо», – зазначив Петро Пантелеєв.

Своєю чергою, радник мера Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у Фейсбук розмістив документ із статистикою заходів з усунення недоліків благоустрою Києва станом на 14 листопада 2016 року.

15032859_1247805888619734_2633926519976087408_n

Під постом радника мера деякі кияни описували випадки несправедливих штрафів, які накладали інспектори з благоустрою. Дмитро Білоцерковець погодився з тим, що процес не ідеальний, але зауважив, що в цілому, їх функція дуже важлива.

zapysaty

Зазначимо, що в цілому, за оцінкою КМДА, завдяки роботі комунальників снігопад не спричинив особливих ускладнень у перший день робочого тижня.

«Можемо констатувати, що міські служби, задіяні в подоланні наслідків снігопаду, зі своєю роботою впоралися. І хоча за добу в місті випало понад 20 сантиметрів снігу, у перший день робочого тижня, станом на 09:00 було очищено магістралі, мости та більшість міжквартальних проїздів. Ми вдячні за роботу усім, хто був задіяний у прибиранні. Всі служби продовжують працювати і зараз – основний тягар наразі лягає на плечі працівникам житлово-експлуатаційних організацій, адже зараз усі зусилля спрямовуються на очищення від снігу дворів і міжквартальних проїздів», – зазначив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.