ФОТО
| |

Рейтинг губернаторів-володарів нерухомості

102911Найбільшим житлом – будинком площею 891 кв. м – володіє голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Він, до речі, потрапив і до списку найбільших землевласників – площа задекларованої ним та його родиною землі складає 37,4 тис. кв. м.

Про це повідомляє «Слово і діло».

Другим у списку любителів просторого житла виявився Хмельницький обласний голова Олександр Корнійчук. У власності губернатора та його дружини є 4 будинки та 1 квартира, сукупна площа яких становить понад 848 кв. м. Він же є другим у рейтингу за площею земельних ділянок. Голова Хмельниччини володіє майже 90 тис. кв. м землі.

25329-1_uk_origin

Третій за площею житла серед губернаторів України – керівник Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук. Задекларовані разом із дружиною 2 його будинки та 3 квартири мають загальну площу понад 710 кв. м.

Серед лідерів у списку власників земельних ділянок опинився голова Луганської ВЦА Юрій Гарбуз (перше місце – майже 647,8 тис. кв. м) та голова Кіровоградщини Сергій Кузьменко (третє місце – близько 73,8 тис. кв. м). І якщо в Гарбуза при цьому з житловою площею все достатньо скромно – якихось два будинки у 240 кв. м, то будинок і дві квартири родини Кузьменка вивели його на п’яте місце за сукупною площею житла (663,3 кв. м).

25329-2_uk_large

Читайте також Е-декларації українських губернаторів. Частина 2

Е-декларації українських губернаторів. Частина 1

Доданий до: Корупція в Києві, Корупція в цифрах, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії