Новий очільник поліції Одещини має чимало нерухомості та елітні авто

1432286696-86301b95cc618f2a062bde88bcfa9303

Дмитро Головін - новий очільник Одеської поліції

9 листопада після гучної заяви про звільнення колишнього начальника Головного управління Нацполіції Одеської області Гіоргі Лорткіпанідзе новим головою відомства був призначений генерал поліції третього рангу Дмитро Головін.

Як заявив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, коли представляв нового очільника поліції Одещини, Головін є досвідченим спеціалістом, який працював у різних регіонах України, остання його посада – це Департамент карного розшуку Нацполіції України.

Відомо також, що новопризначенець працює в органах внутрішніх справ з 1996 року. За цей час він встиг очолити кримінальний блок поліції Київщини, виконував обов’язки начальника поліції Київської області, крім того, обіймав різні посади в поліції Одеського регіону. Як при цьому Дмитро Головін обійшов закон про очищення влади, залишається питанням відкритим.

Також багато сумнівів викликає е-декларація нового керівника поліції Одеської області. Так, Головін задекларував, що у 2015 році дохід у його родину приніс лише він, заробивши трохи більше 172 тисяч гривень. Ані дружина, ані два його сини за рік нічого не заробили. При цьому, саме в 2015 році дружиною правоохоронця було придбане новеньке авто вартістю 651 тисяча гривень.

1

Звідки гроші на дорогий позашляховик у родини Головіних, невідомо. Крім того, сам Головін володіє машиною «Хонда» 2008 року випуску, яку він придбав у 2009 році. Наразі вартість цієї автівки перевищує півмільйона гривень.

2

Вражає також кількість нерухомого майна у Головіних: так, згідно з декларацією, родина придбала 4 квартири в Луганську в 2010 році, квартиру майже на 70 квадратів у Одесі в 2014 році та квартиру в Сімферополі площею 93 квадратних метра в 2011 році. Квартира більше ніж на 30 квадратних метрів у Луганську дружині правоохоронця обійшлася у трохи більше 8 тисяч гривень, що на той час складало близько тисячі доларів США. Де Головіни відшукали такі ціни на нерухомість, незрозуміло.

3

Головін не задекларував жодних банківських рахунків. Якщо вірити декларації, то дружина представника поліції не має стосунку до бізнесу. Але Головіни зуміли накопичити чималу суму готівки в доларах США – так, сам очільник поліції Одеського регіону заощадив 8 тисяч доларів, його дружина –  29 тисяч доларів США. Гривні, вочевидь, Головіни не довіряють.