ФОТО
| |

Мерія Херсона перерахувала менеджеру Путілової 4 мільйони за ремонт, який виконали комунальники

1334324737_3Правоохоронці підозрюють посадових осіб управління капітального будівництва Херсонської міськради, Департаменту ЖКГ та ТОВ «Сервісбуд-Інвест» у протиправних діях під час освоєння бюджетних коштів, витрачених на ремонт будинків.

Про це свідчить ухвала Херсонського міського суду від 28 жовтня, повідомляють «Наші гроші».

Розслідування у кримінальному провадженні № 12016230000000366 від 21.07.2016 проводить слідче управління ГУ Нацполіції в Херсонській області.

За даними слідства, у 2015 році Департамент ЖКГ Херсонської міської ради замовив у ТОВ «Сервісбуд-Інвест» капітальний ремонт систем водопостачання, опалення та станцій підкачки води 28 житлових будинків на загальну суму 4,40 млн грн.

В подальшому сторони за погодженням з представником технагляду управління капбудівництва міськради підписали акти виконаних робіт, а «Сервісбуд-Інвест» отримав усю суму бюджетних коштів.

Втім, як з’ясувало слідство, основний обсяг ремонтних робіт у будинках виконали робітники комунального підприємства «Дніпровський». Крім того, 2,80 млн грн. з 4,40 млн «Сервісбуд-Інвест» перерахував на банківські рахунки підконтрольним трьом фізичним особам, які зняли їх готівкою.

Слідчі звернулись до суду з клопотанням надати доступ до банківських рахунків «Сервісбуд-Інвест» та фізичних осіб, яким фірма перерахувала кошти. Суд надав дозвіл.

ТОВ «Сервісбуд-Інвест» зі статутним фондом у 1 тис грн. засновано у серпні 2015 року, напередодні отримання підрядів від міськради.

Керівником є Віктор Гуцал, засновник Євгеній Кондратюк, який також є співвласником ТОВ «Юг спец профіль» та директором ТОВ «Херсон спец профіль». Власницею останньої фірми є Олександра Путілова. Це двоюрідна сестра колишнього голови Херсонської облради Андрія Путілова. Його було обрано у 2015 році, а у вересні 2016 року він пішов з посади після того, як депутати облради відправили його у відставку. Путілов представляє «БПП «Солідарність».

За даними «ВДЗ», «Сервісбуд-Інвест» у 2015-2016 роках не виграв жодного тендеру.

Як повідомляв «Ні корупції!», в Ірпені на Київщині за фактами використання бюджетних коштів для передвиборчої реклами партії «Нові обличчя» відкрито кримінальне провадження.

Кошти на інфраструктурні проекти в Коцюбинському було виділено міськрадою Ірпеня 11 травня 2016 року на позачерговій сесії. Йдеться про капремонт доріг і житлового фонду, укладку тротуарної плитки, реконструкцію парку, встановлення ліфтів.

«Людей, що виконували роботи, перевдягнули у футболки з символікою партії «Нові обличчя», а їхні фотографії миттєво розтиражували підконтрольні ЗМІ та депутати розігнаної ради в соцмережах. Вони голосно хизувалися тим, які вони молодці, як несправедливо їх розпустили, і що голосувати треба саме за них.

По всьому Коцюбинському з’явилися кольорові борди, що сповіщали громаду, ніби це саме партія «Нові обличчя» створює такі блага для громади», – повідомляла нардеп О.Червакова.

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії