ФОТО
| |

Горган візьме у зами переможців конкурсу

zapysatyГолова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган оголосив конкурс  на зайняття  вакантних посад державної служби категорії „Б” – першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації та заступників голови Київської обласної державної адміністрації.

Відповідне розпорядження №  464 від 9 листопада 2016 року з’явилося на сайті Київської ОДА.

Цим документом також визначено умови проведення конкурсу.

У розпорядженні також визначили матеріальне зацікавлення конкурсантів. Зазначено, що йдеться про те, що оплата праці новим чиновникам здійснюватиметься відповідно до Закону України «Про державну службу». Розмір посадового окладу та надбавок до посадового окладу за ранг державного службовця визначаються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року № 292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році»,  інші надбавки, доплати та премії – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу», штатного розпису.

Додаткові стимулюючі виплати (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи) встановлюються згідно з Положенням про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року № 289.

Конкурс проводитиметься у Києві за адресою:  площа Лесі  Українки, 1.

Документи уже можна здавати, а тестування відбудеться 28  листопада   2016  року  о 14:00.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше Олександр Горган звільнив трьох заступників екс-губернатора Київщини Максима Мельничука, у тому числі і Ігора Любка, якого правоохоронці застали на хабарі у розмірі 200 000 гривень.

Читайте також Переможець конкурсу на посаду голови Київської ОДА – Олександр Горган

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії