ФОТО
| |

Під новий рік черкаська філія Укртрансгазу хоче закупити на 7 млн грн прожекторів та світильників

Скріншот з сайту Porm.ua

11 листопада Філія Управління магістральних газопроводів (УМГ) “Черкаситрансгаз” Публічного акціонерного товариства (ПАТ) “Укртрансгаз” оголосила про проведення відкритих торгів на закупівлю прожекторів та світлодіодних пристроїв. Очікувана вартість пропозицій склала 7 243 605.80 гривень.

Освітлювальні пристрої Черкаський підрозділ державної компанії планує закуповувати двома лотами. За першим мають придбати  1695 світлодіодних світильників. Очікувана вартість цієї пропозиції  склала 4 054 331 гривень з ПДВ.

Другим лотом “Черкаситрансгаз” купуватиме 725 прожекторів за очікуваною вартістю – 3 189 275 гривень з ПДВ.

Переможець торгів має доставити усі ці пристрої у Золотоношу Черкаської області, а саме, на Золотоніське ЛВУМГ (один із п’яти підрозділів УМГ “Черкаситрансгаз”).

Кінцевий термін подання пропозицій, згідно з технічною документацією,  – 16 грудня цього року.

cherk-trans-gaz-prozzoro

У кваліфікаційних критеріях  торгів від учасників вимагають наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору та два позитивні відгуки.

Згідно з даними Текстів, від початку цього року філія УМГ “Черкаситрансгаз” ПАТ “Укртрансгаз” уклала  161 угоду на 189.5 мільйона гривень.

Відомо, що основні види діяльності  УМГ «Черкаситрансгаз» – експлуатація магістральних газопроводів газотранспортної системи та транспортування природного газу споживачам.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії